דורשים לשמור על ציביון השכונה!

דורשים לשמור על ציביון השכונה!

מספר חתימות

140
 
100  

שכונת יפה נוף בפרדס חנה הינה שכונה בעלת אופי כפרי ופסטרולי בזכות חורשות האקליפטוסים העתיקים שבה. היישוב בכלל והשכונה בפרט משנים את פניהם ואם לא נתעורר ונפעל מיד אנחנו עלולים למצוא את עצמנו ללא עצים!

אם לא נתאגד ונדרוש שקיפות מלאה של המועצה תושבי השכונה עלולים למצוא את עצמם בסמוך לכביש סואן ומזהם ללא מיסוך להקטנת הרעש וללא מיגון מפני זיהום האויר הצפוי מכמויות רבות של כלי רכב!

*אנחנו חייבים לפעול עכשיו ומיד!*

*חיתמו על העצומה ושתפו אותה!*

בימים האחרונים החלה ההסדרה של דרך הים המסוכנת. רבים מאיתנו חיכו להסדרה הזו תקופה ארוכה. לצערנו, משהתחילו העבודות נוכחנו לדעת, שהסדרת הכביש הביאה עימה כריתה מסיבית של עצי אקליפטוס עתיקים, שמעבר לכך שהיווי הצללה והורדת הטמפרטורה בימי הקיץ הלוהטים, הם היווי מיסוך לרעש ולזיהום האויר לשכונת יפה נוף כולה ולתושבים שגובלים בכביש דרך הים בפרט. אחרי בירורים בנושא ופניות מתושבים שגרים בסמוך, אנחנו למדים שאין שקיפות בעיניין התוכניות ולכן ישנה אי ודאות גם לגבי המשך כריתות העצים, הפיקוח על קבלני המשנה כמו גם האם תוכננו מראש פתרונות למיזעור עוצמות הרעש וזיהום האויר לתושבי השכונה, שכן עכשיו הכביש עתיד להיות משמעותי יותר.

ועד שכונת יפה נוף מתכוון לפעול לשיפור שקיפות המועצה בעיניין תוכניות העבודה, הפיקוח על הקבלנים כמו גם בהתייחסות לפתרונות עבור הרעש והזיהום הצפוי לתושבי השכונה. בנוסף, הועד יפעל מול מהמועצה לנטיעה מסיבית של עצים בשכונה כפיצוי על העוול הרב שנגרם מכריתתם של מעל ל200 (!) עצי אקליפטוס בני עשרות שנים, שנכרתו בשכונה רק בשנה האחרונה.

התמיכה שלכם ושלכן חשובה לנו והיא תסייע לנו להצליח! חיתמו על העצומה ושתפו אותה!

https://www.atzuma.co.il/payforruining

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

05/01/2022
העצומה השיגה 100 חתימות!
03/01/2022
העצומה נפתחה