המשך למידה מרחוק באוניברסיטת אריאל

אין תמונה

מספר חתימות

189
 
500  

אנחנו נמצאים בהתמודדות עם הקורונה מזה כשנה וחצי, התמודדות אשר גבתה חיים רבים ומשפיעה על חיינו מקצה לקצה. חלק חשוב בהתמודדות ובבריאות הנפשית והפיזית שלנו בא לידי ביטוי בהמשך הלמידה במוסדות להשכלה גבוהה, והכשרת דור ההמשך של מדינת ישראל. בד בבד אין שום סיבה שהמשך השגרה יבוא על חשבון בריאותם של הסטודנטים ואנשי הסגל האקדמי. כבר נוכחנו בחודשים האחרונים החיסונים אינם ערובה לאי הדבקות וגם מחוסנים נדבקים, מה גם שהבידודים שנגררים בעקבות חולי משפיעים על הסטודנטים ובני משפחותיהם. נוסיף ונאמר שחלק גדול מהסטודנטים הינם בעלי משפחות וילדיהן אינם מוגנים כלל, כמו גם סטודנטים הנמצאים בקבוצות סיכון ועוד.

כאשר יש חשיבות ללמידה הפיזית ואין אלטרנטיבה אחרת, בעיקר בגילאי בית הספר ניתן בהחלט להבין את ההחלטה לפתוח פיזית את מוסדות החינוך למרות התחלואה, אך במוסד האקדמי אין לכך כל הצדקה.

אנו פונים לאוניברסיטת אריאל לשקול בשנית את ההחלטה ללמוד פיזית ולפחות לאפשר לסטודנטים את הבחירה אם ללמוד פיזית או מרחוק. אנו נמצאים במאה העשרים ואחת ויש את כל האמצעים הטכנולוגיים לעשות זאת היטב. למדנו כך בשנה האחרונה בהצלחה ואין שום מניעה להמשיך לעשות זאת עד למיגור המגיפה. 

  

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

29/09/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
29/09/2021
העצומה נפתחה