עוזבים את החד"פ

אין תמונה

מספר חתימות

638
 
1,000  

מפסיקים עם החד פעמי בצהרונים !! 

רוצים לעבור לתבניות נירוסטה !! 

שומרים על איכות הסביבה והבריאות בשינוע המזון המוענק לילדי הצהרונים ומעבר לאורח חיים בריא והרצון להעמיק את המודעות בדבר חשיבות השמירה על איכות הסביבה ,

אנו רוצים למנוע מפסולת מיותר ולזיהום כדור הארץ ! 

הפלסטיק פוגע בריאותית בילדנו יום יום לפלסטיק יש השפעה נרחבת על גוף האדם - השפעה הורמונאלית, מנטלית והתנהגותית. השערות אלה החלו לעלות כאשר הבחינו כי מתפתחות מגיפות רבות ושונות מהר מדי כמו סוכרת, ADHD (הפרעות קשב וריכוז), סרטן והשמנה.

הפלסטיק הוא שם לקבוצת חומרים פולימרים סמי-סינתטיים המבוססים בעיקר על תרכובות פחמן שמקורן הוא נפט גולמי. בין סוגי הפלסטיק המוכרים: גומי, ניילון, אקריליק, PVC ועוד.

BPA

משתחרר לסביבה באופן הדרגתי מהפלסטיק המכיל אותו והדליפה גוברת ככל שהפלסטיק מתיישן, מתחמם, נשרט, או מורתח. כלומר, אם השארתם בקבוק פלסטיק ברכב חם או הסתובבתם עם אותו בקבוק שתייה במשך זמן רב, חלק מהמים שאתם שותים ככל הנראה מזוהמים ב- BPA.

BPA נמצא כאגוניסט (חומר הנקשר לקולטן מסוים, ומפעיל אותו בדומה לחומר המקורי) להורמון המין הנשי (אסטרוגן) והורמונים אחרים. במחקרים נמצא גם כי BPA הינו גורם אוביסוגני (גורם השמנה) וכי הוא משפיע בעיקר על נקבות ופחות על זכרים. בנוסף גילו שככל שכמות הBPA הנצרכת גבוהה יותר, השפעתו על ההשמנה גדולה יותר.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

17/09/2019
העצומה השיגה 500 חתימות!
16/09/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
15/09/2019
העצומה נפתחה