במכללת צפת מילואימניק לא שווה נכשל

במכללת צפת מילואימניק לא שווה נכשל

מספר חתימות

151
 
300  

העצומה מופנית להנהלת מכללת צפת ולמקבלי ההחלטות. המטרה - לא חוזרים ללמוד בלי המילואימניקים!

בתאריך ה-07.10.2023 התרחשו אירועים שטלטלו את הביטחון על אדמת ארץ ישראל והחלה מלחמת ״חרבות ברזל״. במלחמה, כמו במלחמה - כוח רב נקרא אל הדגל ובניהם גם סטודנטים שאמורים היו להתחיל את שנת הלימודים תשפ״ד.

במכללת צפת התקבלה החלטה להתחיל את שנת הלימודים תשפ״ד בתאריך ה-03.12.2023, החלטה שתפגע באופן ישיר באותם סטודנטים שחייהם השתנו בעקבות הלחימה סטודנטים שגוייסו, פונו, איבדו חברים ומשפחה.

בשל האסון הנורא שפקד את עמנו, עם ישראל כולו כולל אוניברסיטאות ברחבי הארץ מבין שזה הזמן לשים את הכל בצד, אנחנו מצפים מהמכללה ליישר קו עם המוסדות להשכלה גבוהה להתרכז בלחימה, או לכל הפחות לתמוך בה.

החשיבות לשוב לשגרה על מנת לא לפגוע בתארים של הסטודנטים מובנת, אך אל לנו לשכוח שיש סטודנטים אזרחים שנקראו לצו 8 וכבר מעל לחודש לא חווים שגרה, ובלעדי הלחימה והגנתם של חיילי צה״ל, בניהם המילואימניקים אשר סוחבים את האלונקה לא הייתה מתאפשרת למידה בקמפוסים כלל ולכן, אין מקום לחזור לספסל הלימודים בלי הסטודנטים המילואימניקים. כמו כן, למידה מקוונת לא מהווה פיתרון ישים משום שחיילי המילואים מצויים בשטח ועל חלק מחיילי המילואים חל סיווג ביטחוני.

אנו קוראים לכם לתמוך, לחתום על העצומה ולהשפיע במאמץ שיעזור למילואימניקים להיות שווים בין שווים בעת החשובה וההיסטורית בהגנה על המולדת.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

18/11/2023
העצומה השיגה 100 חתימות!
17/11/2023
העצומה השיגה 50 חתימות!
16/11/2023
העצומה נפתחה