להביא זברות לקריית ים ג

להביא זברות לקריית ים ג

מספר חתימות

43
 
10,000  
פורסם בתאריך: 14/09/2023
 

אני פונה אל ראש עיריית קריית ים ואל גן החיות בחי פארק בקריית מוצקין לשיתוף פעולה מלא על מנת שיהיו זברות בקריית ים ג שיסתובבו בחופשיות ברחובות והסיבות לכך הם:

1)הבאת זברות לקריית ים ג תשפר את הבריאות הנפשית של התושבים בכך שהם יביאו להם שעשוע ושמחה לתושבי השכונה וישפר את איכות החיים של תושבי השכונה ויפתח חוויות ילדות שונות ומגוונות לילדי השכונה.

2)בנוסף הבאת זברות לקריית ים ג תביא תיירים מרחבי העולם ולכן זה יהפוך קריית ים למוקד תיירות ויפתח את התיירות בקריית ים ובחיפה ובקריות בכלל ותשים אותנו על מפת העולם.

3)הסיבה השלישית היא טיפה פוליטית אך לפי דעתי אם זברות יהיו ב-ג זה יגרום לשגשוג בעיר ולכן זה יחזק את דוד אבן צור מבחינה פוליטית ויבטיח את מקומו כראש העיר לפחות ל-30 שנים הקרובות.

4)סיבה רביעית ואחרונה שיחרור הזברות מגן החיות חי פארק בקריית מוצקין יגרום לזברות לצאת מהדיכאון מרובה השנים שהן חיות בו ולכן כדאי לשחרר אותן לחופשי. 

כל אלה היו סיבות מדוע צריך להביא אותן דווקא לקריית ים ג עכשיו אני אפרט את השלבים כיצד אנחנו מתכננים שזה יקרה:

1)להכין את הקרקע לזברות הרי הזברות צריכות סביבת מחייה כמו בסוואנה מה שאומר שנצטרך לשתול עצים כמו בסוואנה ולייצר להן את אותן תנאי המחייה שיש להן בסוואנה ולגדל שם הרבה מאוד עשב.

2) לגייס פקחים שיהיו מוכנים להשגיח על הזברות ולראות שהזברות אוכלות כמו שצריך ושהכל שם מתנהל בצורה מפוקחת ומבוקרת כמובן שהפקחים יתוגמלו בשכר יפה ונאה כי בכל זאת זה אומר לעבוד ב-ג.

3)לאחר שהקרקע מוכנה וגויסו פקחים נותר רק לפנות לגן החיות חי פארק בקריית מוצקין במטרה להעביר את הזברות אל קריית ים ג אל הגן עדן שתוכנן בקפידה במיוחד בשבילן.

ולכן אני חושב שזברות בקריית ים ג יכולים להביא שגשוג לתושבי העיר ואיכות חיים משופרת ומשודרגת לתושבי השכונה עם תכנון קפדני כמו זה הזברות לא ירצו לעזוב את קריית ים ג ואני מאמין שעל האיזור תבוא התפתחות עירונית גם כן כי עוד אנשים ירצו לעבור שם ולבסוף נצליח לשקם את קריית ים ג ולהחיות אותה מחדש ואני כולי תקווה שנצליח.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו