צהרונים פרטיים בעד שינוי המתווה

אין תמונה

מספר חתימות

898
 
1,000  

אנו, בעלי הצהרונים הפרטיים הסגורים מכל רחבי המדינה, מבקשים בזאת מקובעי המדיניות וממשרד הבריאות ליצור מתווה נפרד לצהרונים פרטיים. 

עם חזרת הילדים לבתי הספר ופתיחת הצהרונים, אף אנו, בעלי הצהרונים הפרטיים דורשים לחזור להפעלת המסגרות החינוכיות שלנו, שמספקות מענה לעשרות אלפי הורים ומאפשרות להם חזרה לעבודה ולהנעת המשק והכלכלה מחדש.

צהרונים פרטיים פועלים עם קבוצות שלרוב כוללות גם אחים מאותו משק בית המאגדות מספר של ילדים מקבוצות גיל שונות.המתווה שקיים כרגע אינו מתאים כלל ואינו מאפשר הפעלת העסק למרות שניתן אישור לפתיחה.

במסגרת המתווה שנקבע , הצהרונים הפרטיים בארץ לא יוכלו לפתוח את הצהרון כלל או שיאלצו לעבוד במתכונת חלקית שלאורך זמן - תביא לסגירה ולקריסת אלפי צהרונים פרטיים.

ההורים חסרי פתרונות ונאלצים להשאיר את הילדים לבדם בבית, להעזר בבני נוער אשר לא לומדים, להתפשר על הזנה לא מותאמת ובכללי לסכן את הילדים בפתרונות לא הולמים! 

בעוד הספורט התחרותי לילדים קיבל החרגה וחוזר לפעול במתווה נפרד ולא תחת קפסולות, אנו בעלי הצהרונים הפרטיים מבקשים לשקול שנית את אופי המתווה ולהחריג את הצהרונים הפרטיים תוך התחייבות לשמור על כל נהלי בטיחות המחמירים הנהוגים בכלל הצהרונים! 

 1000 צהרונים סגורים  = עשרות אלפי ילדים ללא פתרון לשעות אחר הצהריים ועשרות אלפי הורים שלא חוזרים לעבודה!

אנו קוראים לבעלי הצהרונים הפרטיים ולהורים לילדים בצהרונים אלו לחתום על עצומה זו ולהצטרף לקריאה! 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

19/11/2020
העצומה השיגה 500 חתימות!
31/10/2020
העצומה השיגה 100 חתימות!
31/10/2020
העצומה נפתחה