מינויה של חה"כ יוליה שמאלוב-ברקוביץ לשרת הרווחה

מינויה של חה"כ יוליה שמאלוב-ברקוביץ לשרת הרווחה

מספר חתימות

53
 
1,000  
פורסם בתאריך: 10/05/2012
 

 

חייבים להציל את הילדים.חייבים להציל את המדינה.

-די לחטיפות הילדים לפנימיות הרווחה רק כי יש מכסה שצריך למלא.-די להתעללות באבות לילדים ע"י פקידות סעד.-די להשפלת קשישים וקשישות ע"י עובדים סוציאליים.-די למכלאות נתק (מרכזי קשר) שמתפקדים כבית מעצר לילדים ואבות.-די לבזבוז הכספים המיותר ע"י עובדי משרד הרווחה רק כדי להצדיק את קיומם.

הגיע הזמן לשנות.הגיע הזמן להקים גוף מבקר לעובדי הסעד (משרד הרווחה זהו הגוף היחיד בישראל שאין עליו ביקורת. לדוגמא: לשופטים יש נציבות השופטים, לרופאים-וועדת האתיקה, למשטרה-מח"ש וכו').כדי שכל זה יקרה ונחיה במציאות טובה יותר, אנא, חיתמו על העצומה.תודה. 

 פניה אישית לראש הממשלה, מר בינימין נתניהו והמשנה לראש הממשלה, מר שאול מופז:

                                                                                    10/5/2012

 

לכבוד:

 

א. מר בנימין נתניהו, ראש הממשלה.

ב. מר שאול מופז, המשנה לראש הממשלה.

הנדון: מינויה של חה"כ יוליה שמאלוב-ברקוביץ לשרת הרווחה

 

כבוד ראש הממשלה, כבוד המשנה לראש הממשלה,

 

אנו אזרחיות ואזרחים מודאגים, פונים אליך בפניה דחופה, למנות את חה"כ יוליה שמאלוב ברקוביץ, לשרת הרווחה.

 

תפקיד שר הרווחה התפנה בעקבות פרישתו של יצחק הרצוג, ועד כה נשא בתפקיד, באורח משני בלבד שר התקשורת, משה כחלון.  משרד הרווחה נהפך בלתי ניתן לשליטה בשל מנגנון פקידותי מסואב הממרה את פי השרים, ומוביל את שרי הרווחה לטרגדיות אנושיות, ואף לביזיונה של מדינת ישראל בעולם הרחב, באו"ם ובבתי משפט בארה"ב ובצרפת.

 

אנו רואים בדאגה התרחשויות קשות במשרד הרווחה, אשר נדמה כי הפקידות בו אינה נשלטת כראוי על ידי השר. הפקידות במשרד הרווחה מסרבת ליישם אמנות בינלאומיות, מתייחסת בהפליה בין גברים לנשים, ומוציאה ילדים מבתיהם מבלי לשקם את הילדים במשפחה המורחבת.  

 

עם התהפוכות הפוליטיות האחרונות, נפלה לידיכם הזדמנות פז למנות למשרד אישה, אשר אין מתאים ממנה לתפקיד, הן בזכות אומץ ליבה, והן בזכות בקיאותה בנושא, וחשוב מכל אלו, פעילותה הציבורית בנושא.

 

ברור לנו כי שמה של אישה זו ברור לכם מידית, מבלי שיהיה צורך לנקוב בשם זה במפורש, אבל בכל זאת נאמר שם זה: חה"כ יוליה-שמאלוב ברקוביץ.

בברכה,

 

אלי דניאל

חבר הנהלה ודובר - הקואליציה למען הילדים והמשפחה

 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו