ביטול כניסה עם SMS למועדון "שלך" עכשיו !

ביטול כניסה עם SMS למועדון "שלך" עכשיו !

מספר חתימות

1
 
1,000  
פורסם בתאריך: 10/07/2024
 

מועדון "שלך" היקרים עושים מאמצים גדולים להביא לנו הטבות בלעדיות שבאמת עוזרות לנו לחסוך ביוקר המחיה שגובר במיוחד בימים אלו אבל ההתעקשות על "רמת אבטחת מידע גבוהה" מרגיזה ומקוממת !

הכניסה לאתר עם קוד אימות ל SMS לוקחת זמן ולפעמים בגלל חוסר קליטה אנחנו גורמים לאנשים שעומדים מאחורינו בתור להתייבש בגלל העקשנות על רמה אבטחה גבוהה ולנו להתבייש על ההמתנה המרגיזה !

אם טסתי לחו"ל לתקופה, זה אומר שאשתי לא תוכל להשתמש במועדון ולחסוך כסף בגלל "רמת אבטחת מידע גבוהה" !

סתם לידע כללי, מועדון "ביחד בשבילך" עשה בדיוק את אותו מהלך של כניסה לאתר באמצעות קוד אימות ובגלל לחץ חברי המועדון חזר שוב לשיטה של שם משתמש וסיסמה, הוא אומנם חייב את חברי המועדון להוסיף גם תו מיוחד לסיסמה אבל בעידן שהטלפון והמחשב שומרים את הסיסמאות שלנו, זה לא באמת משנה...

אם "ביחד בשבילך" יכלו גם מועדון "שלך" יכול...

בעולם שהכל הופך למהיר וקל, מועדון "שלך" בוחר בשיטה פרמטיבית ובה הוא מקשה על חברי המועדון והכל בשם הדאגה לאבטחת מידע של חברי המועדון, אנשים נכנסים לחשבונות בנק עם שם משתמש וסיסמהזיהוי פנים ופוטנציאל הנזק שם כפול מיליוני מונים מפוטנציאל הנזק בכניסה לאתר מועדון "שלך" אז עם כל הכבוד.... ויש כבוד :)

מה החלופות ?

טכנולגיית זיהוי פנים או תביעת אצבע קיימת מזמן בטלפונים ובאפליקציות שדורשות שם משתמש וסיסמה, אפשר לתת את האופציה הזאת ובמקביל לחייב את חברי המועדון להשתמש בסיסמה ארוכה עם אותיות, מספרים ותווים בצורה כזו שלא תפגע בשום אופן ברמת האבטחה של המשתמשים.

בואו נאסוף לפחות 1000 חתימות ואולי נצליח להשפיע על המועדון שלנו, "שלך" :)

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו