יוסי דייטש לכנסת

יוסי דייטש לכנסת

מספר חתימות

1,203
 
30,000  

לכבוד

ח"כ הרב יעקב ליצמן הי"ו

חברי 'ועדת השמונה' של אגודת ישראל

במערכת הבחירות לרשויות המקומיות לפני פחות משנה הריצה "אגודת ישראל" לראשות העיר ירושלים את הרב יוסף דייטש הי"ו, שמוכר במשך שנים רבות כאיש עשייה למען הכלל והפרט, וכידוע לכל שימש הרב דייטש כנציג אישי לכל קהילה וקהילה מכלל המגזרים בירושלים, כולל הקהילות החסידיות כמו גור, בעלזא וויז'ניץ וכו', לצד הקהילות הליטאיות והספרדיות, ונענה גם לכל פנייה אישית מכלל תושבי העיר.

לצד זאת, במהלך קמפיין הבחירות התגלה הרב דייטש גם כ"דובר" מצוין למגזר החרדי, וגם רבים מהציבור הכללי בבירה ראה בו דמות מאחדת ומלכדת, מסביר ומבאר, ואף שהתמודדו מולו שלשה מועמדים שלא מבני המגזר החרדי, לא היה כלל שיח של הסתה או אנטי חרדי,  כשבשל דמותו המסבירה אף נעשה קידש שם שמים ברבים.

מתוך לקיחת אחריות כראשי "אגודת ישראל", ולאור היותו של הרב דייטש איש ראוי גם בלאו הכי, אנו מצפים ודורשים כי תציבו אותו במקום החמישי ברשימת "אגודת ישראל", המקום התשיעי ברשימת "יהדות התורה" המאוחדת.

במפלגות האחיות, "דגל התורה" ו"שס", שגם כן הריצו מועמדים לרשויות שונות וכשלו בניצחונם, לקחו אחריות. ב"שס" הציבו את ראש עיריית בית שמש לשעבר הרב משה אבוטבול במקום התשיעי ברשימת, ב"דגל התורה" הציבו את המועמד לראשות עיריית אלעד (שנפסל) הרב יצחק פינדרוס במקום הרביעי ברשימתם.

לאור קמפיין ההסתה הצפוי להיות מנוהל נגד המגזר החרדי במהלך מערכת הבחירות, אין ספק שראוי ונכון לצרף את הרב דייטש לרשימה, רק קידוש ה' יצא מכך. קידוש ה' שיימשך בפועלו בכנסת ה-22, למען בני המגזר החרדי על כל גווניו וכלל הציבורים בישראל על כל גווניו ושבטיו.

על החתום

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

23/06/2019
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
13/06/2019
העצומה השיגה 500 חתימות!
12/06/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
12/06/2019
העצומה נפתחה