שיורם לוינשטיין יגיש פיטורים!

שיורם לוינשטיין יגיש פיטורים!

מספר חתימות

5
 
1,000,000  
פורסם בתאריך: 07/07/2022
 

עדכון חדש תחקיר חדש של כאן 11 מסתבר שגם שני המורים בבית הספר למשחק של יורם לוינשטיין "ששי סמוכה" ו"אלון אופיר" גם מטרידים מינית סטודנטים! אני קוראת לפטר את שלושתם!

העצומה הזאת מופנית לעיריית תל אביב ברשות ראש העיר רון חולדאי.

בנוסף העצומה הזאת מופנית למשרד התרבות והספורט ברשות השר חילי טרופר.

בנוסף העצומה הזאת מופנית לכל המורים והעובדים בבית ספר למשחק יורם לוינשטיין.

בנוסף העצומה מופנית לקרנות, מוסדות, עסקים ואגודת הידידים שתורמים כסף לבית הספר למשחק יורם לוינשטיין לדרוש ממנהל בית הספר למשחק יורם לוינשטיין שיגיש התפטרות כולל התפטרות של המורים בבית הספר ששי סמוכה ואלון אופיר!

בנוסף העצומה מופנית לכל בוגר וסטודנט יורם לוינשטיין בעיקר המפורסמים שיצאו מבית הספר למחות ברשתות החברתיות! שאתם תומכים בכל מי שנפגע על ידי יורם, ששי ואלון, שאתם מאמינים לכל הנפגעים ולא משנה כמה אתם אוהבים את יורם, ששי ואלון אתם עדיין נגד האלימות המינית שהם עשו!

לפני כמה ימים התפרסמה כתבה בכאן 11 שהמנהל בית הספר למשחק שידוע כבית הספר הכי מצליח בישראל חשפה שיורם לוינשטיין במשך עשרות שנים מטריד מינית לכאורה סטודנטים גברים ובנוסף משפיל לכאורה סטודנטיות נשים על המראה החיצוני והערות מיניות משפילות בבית ספרו שיורם מנהל.

בנוסף נחשף בכאן 11 שהמורים בבית ספר למשחק ששי סמוכה ואלון אופיר גם מטרידים מינית סטודנטים!

צריך כל מי שעובד בבית הספר ובנוסף כל מי שתומך כלכלית בבית הספר שיעשו הכול כדי שיורם לוינשטיין ששי ואלון יתפטרו מתפקידם! מכיוון שיש היום בסביבות 100 סטודנטים שלומדים שם בהווה שכנראה גם היום יורם עלול להמשיך ולהטריד מינית והם לא יכולים להתנגד לו כי הם מפחדים שתיהרס להם הקריירה, שיהרסו להם החלום.

בנוסף כידוע אודישנים לבתי הספר למשחק מתחילים בחודש פברואר ומסתיימים בחודש יולי.

הכתבה התפרסמה לפני כמה ימים בחודש יולי 2022, זה אומר שהשנה מפברואר מאות אנשים ניסו להתקבל ליורם בלי לדעת שיורם מטריד מינית לכאורה  את הסטודנטים שלו, עכשיו חודש יולי, יורם כבר הודיע ל40 נבחנים שהם התקבלו ללמוד בבית ספרו בשנה הבאה היו הכי מאושרים ועכשיו מתפרסמת להם בטיימינג הכי גרוע כתבה שהמנהל מטריד מינית לכאורה סטודנטים, ה40 איש שהתקבלו לא יודעים מה לעשות אם עצמם, עבדו מאוד קשה כדי להתקבל לבית הספר למשחק שהכי קשה להתקבל אליו, עכשיו הם לא יודעים מה לעשות אם לא להירשם ללימודים ולזרוק את כל העבודה הקשה שהם התאמנו קשה במשך שנה לפח, או להירשם בידיעה שיורם עלול לכאורה להטריד אותם וישפיל אותם מינית....

הפתרון לכל הסטודנטים בהווה ולכל הסטודנטים לעתיד שכל האנשים עם הסמכות ידרשו מיורם להגיש התפטרות! יורם ממילא מעל גיל 70 אז הגיע הזמן שיצא לפנסיה! שיביאו מנהל חדש שהיה מחויב לדאוג שאף מורה לא ישפיל ויטריד מינית סטודנטים! וששם בית הספר יוחלף לשם של המנהל החדש כי גם אם יורם יתפטר לא יתכן שהבית ספר למשחק הכי טוב בארץ יקרא על שמו  

לסיכום כולנו צריכים לקוות שהצדק יבוא במהרה שיורם יתפטר ואף סטודנט ואף סטודנטים מבית הספר לא יושפלו ולא יוטרדו לעולם ונאמר אמן!

נ.ב זאת התגובה של יורם לוינשטין העביר לכאן 11 נגד הטענות מהכתבה הוא מכחיש את הכול! 

תגובתו של יורם לוינשטיין: "הסיפור הזה נפל עלי כרעם ביום בהיר. לא הצלחתי לחשוב על מישהו שיכול או יכולה להיות לו הצדקה להגיד כלפי דברים כאלה. אם האישום הוא חיבוק, אז בהחלט אנחנו מחבקים, אוהבים ותומכים בתלמידים בכל דרך. אלו לא חיבוקים עם קונוטציה מינית חלילה. התיאורים שמובאים כאן מופרכים. החדר שלי אף פעם לא נעול, והציטוטים שיוחסו לי בכתבה שקריים. מעולם לא הייתי מאפשר לשיח עם תלמיד לעבור לפסים לא הולמים שכאלה. וגם המקרה של חן בראל זכרונה לברכה מנוגד לחלוטין למה שטענתם. הניסיון לצייר כאילו ערכתי בביתי מסיבה עם תלמידים הוא פשוט עיוות של המציאות. פעם בשנה התקיים כנס של העמותה שהיה באופן סמלי ביום ההולדת שלי ונידבתי את חצר ביתי לעניין. היו שם מורים, תורמים של העמותה, וחברי ההנהלה, לצד בוגרים ותלמידים משנה ג' בלבד. האירוע המצער נחקר על ידי המשטרה והתיק נסגר. אני עומד על כך שכל טענה שקרית תתברר עד הסוף ואני בטוח שהבירור יעלה שלא נפל גם בדבריי וגם לשפוך אור על הנסיבות שהובילו להצפה של הטענות האלו".

קישור לכתבה של כאן 11 על פרשת ששי סמוכה ואלון אופיר:

https://www.youtube.com/watch?v=7SXart63QPk

קישור לכתבה של כאן 11 על פרשת יורם לוינשטיין:

עדויות של בוגרי בית הספר למשחק מספרים על הטרדות והשפלות מיניות על ידי יורם לוינשטיין.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו