לא לבטל כנס

אין תמונה

מספר חתימות

2
 
350  
פורסם בתאריך: 08/01/2019
 

אנו יוצאים בקריאה לאוניברסיטת בר אילן בשם חופש הדיון המקצועי באקדמיה: לא להיכנע ללחצים: לקיים את יום העיון בנושא פוליאמוריה.

עמיתנו המטפלים, השמיעו קולכם ועזרו לנו לשמור על חופש הדיון המקצועי באקדמיה!!

בתאריך 05.02.19 מתקיים באוני' בר אילן כנס מקצועי למטפלים שיעסוק בסוגיית פוליאמוריה. תופעת הפוליאמוריה היא תופעה שהולכת ומתרחבת בחברה וככזו, יותר ויותר מטפלים נפגשים בה בחדר הטיפול. על כן אין ספק כי המציאות מעלה צורך לבחון מקרוב ובאופן מקצועי ואחראי, סוגיה ייחודית זו.  זוהי מטרתו של הכנס, אשר משמש אכסניה למרצים חשובים ורציניים בתחום הטיפול. מיותר, לציין כי אין בכוונת מי מהמרצים בו לנקוט עמדה וודאי שלא לקדם אג'נדה, אלא לדון בנושא, גורמיו והשפעותיו מתוך משקפיים מקצועיות.

קבוצות קיצוניות מנסות להשפיע על אוניברסיטת בר-אילן למנוע קיומו של הכנס, בבחינת: נושא שאין עוסקים בו- איננו קיים. תופעה התופסת מקום נרחב בחדר הטיפולים- לא ניתן להתעלם ממנה- חשוב להכיר ולהבין אותה, לדון בה וללמוד אותה.  חשוב שנזכור כי האקדמיה הינה בראש וראשונה המקום האמון על מקצועיות, מחקר ודיון בכל תחום בו עוסק. דיון ענייני ואחראי לעולם יהיה בעל חשיבות בבואנו לעסוק בכל תחום מקצועי, ובעשרות מונים חשוב בדיספלינות העוסקות באדם, גופו ונפשו.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו