לירוחם נמאס ממטרופולין!

לירוחם נמאס ממטרופולין!

מספר חתימות

1,128
 
1,000  

בשנים האחרונות השירות לו זוכים תושבי ירוחם מחברת מטרופולין הוא פשוט בלתי נסבל.

רמת האמינות של החברה נמוכה מאד ותושבים נאלצים להסתמך על המזל הטוב אם האוטובוס יגיע בזמן או אם יגיע בכלל. מצב זה קורה בכל קווי האוטובוס שמפעילה חברת מטרופולין בירוחם.

בכל התקופה הזו אספנו מאות דיווחים מצד התושבים על המתנה ממושכת, אוטובוס שלא הגיע, פיטורים מהעבודה בעקבות איחורים תכופים, פספוס של בדיקה רפואית ועוד ועוד. גם כאשר פונים אל חברת מטרופולין התשובות שלהם אינן מספקות ולרוב הם כלל לא יודעים לתת מענה שיפתור את הבעיה שהם בעצמם יצרו.

כך מצאו עצמם תושבים נאלצים למצוא מקום לישון כי האוטובוס האחרון מירושלים שהם תכננו לעלות עליו לא הגיע, או הגיע באיחור של מעל שעה. כך מצאה עצמה עובדת באחד מהיישובים באזור מפוטרת כי מדי יום היא מאחרת לעבודתה. כך הודיעו לעובדת אחרת שאי אפשר לקדם אותה בעבודתה מאחר והיא מאחרת המון. כך תושב פספס בדיקה רפואית שחיכה לה הרבה מאד זמן. ועוד מאות מקרים בהם תושבי ירוחם שילמו מחיר כבד כי חברת מטרופולין פשוט לא סופרת אותנו ואף אחד לא עוצר את זה!

תחבורה ציבורית איכותית ואמינה היא דבר בסיסי בטח ליישוב בפריפריה, המרוחק ממרכזי הערים. זה פוגע לנו בפרנסה, בבריאות ובכלל בשגרת היום הרגילה.

כבר מעל שנתיים שאנו מובילים מאבק ומנסים בכל דרך אפשרית למצוא פתרונות,. עשרות פגישות עם המועצה, חברת מטרופולין, משרד התחבורה, פגישות בכנסת ועוד ועוד וכולם ממשיכים כרגיל בעוד התושבים שזקוקים לשירות הזה ברמה היומיומית משלמים את המחיר הכבד.

אנחנו דורשים:

הכנסת חברת תחבורה ציבורית נוספת לירוחם!

הוספת תדירות לקווים ובעיקר קו 58 לבאר שבע וממנה.

הגברת התקנים בירוחם על מנת לתפעל את הקווים ברמת אמינות גבוהה.

תושבי ירוחם והסביבה, מוזמנים לחתום על עצומה זו. גם אם אתם לא משתמשים בתחבורה ציבורית, החתימה שלכם היא התמיכה שלכם במי שכן צורכים אותה מדי יום. 

 כנסו לדף הפייסבוק שלנו לעדכונים - http://bit.ly/2yN3gqj

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

13/08/2019
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
11/08/2019
העצומה השיגה 500 חתימות!
09/08/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
09/08/2019
העצומה נפתחה