ימינה - הימין הממלכתי

אין תמונה

מספר חתימות

50
 
200  

עצומה לאיילת שקד מנהיגת ימינה.

אנחנו, פעילי ימינה, החתומים מטה, מבקשים מאיילת שקד, מנהיגת ימינה, להקים את מחנה הימין הממלכתי שישאף להקמת ממשלת אחדות לאומית שנתניהו לא עומד בראשה! אנו סבורים שנתניהו לא מייצג את את האידאולוגיה הימנית שבה אנו מאמינים, וגם שנתניהו כשל כשלים חמורים בניהול המדינה במשך 12 שנות שלטונו, וגם אחרי השנה האחרונה שעברנו, עם מכונת הרעל ההסתה והשקרים של נתניהו נגד בנט וימינה, צריך להיות מזוכיסט גמור כדי לשבת תחתיו שוב בממשלה, ואנחנו לא מזוכיסטים! 

להערכתנו, יש  מאות אלפי מצביעים המגדירים עצמם כמונו, וגם הם לא רוצים לשבת שוב בממשלה תחת נתניהו, מצד שני הם גם לא רוצים להצביע לגנץ או ללפיד משום שגם הם לא מייצגים את האידאולוגיה שבה הם וגם אנחנו מאמינים. ולכן אנו סבורים ובטוחים שיש נחיצות גדולה מאוד להקמת מחנה ימני ממלכתי גדול הקורא תיגר על שלטון נתניהו!  שיהווה בית לכל אותם מאות אלפים של אנשי ימין שלא רוצים לשבת שוב בממשלה תחתיו! 

אם בכל זאת זה לא יקרה בימים הקרובים, לצערנו הרב, ולאחר שנים רבות שבהם ימינה על גלגוליה, הייתה לנו לבית חם ואהוב, רבים מאיתנו יאלצו לעזוב את ימינה ולמצוא לעצמם בית אחר, או להקים אותו תחת מסגרת אחרת!

על החתום :

 (סמנו בהערות איזה ראשי מטות ובאיזה אחת מקבוצות ווצאפ של ימינה אתם פעילים, הנתונים האלה לא ייחשפו פומבית) 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

31/07/2022
העצומה השיגה 50 חתימות!
25/07/2022
העצומה נפתחה