דחיית פתיחת שנת הלימודים

דחיית פתיחת שנת הלימודים

מספר חתימות

עד כה נאספו: 397 חתימות.

ב07.10.2023 התרחשה מתקפת טרור רצחנית כנגד כלל אזרחי ישראל. מתוך הכאב קמה אחדות גדולה בין כלל האוכלוסיות והבנה שרק ביחד ננצח ונשתקם. בעקבות אותה מתקפת הטרור החלה מלחמה אליה התגייסו סדירים ומילואימניקים מכלל המדינה - רבים מתוכם סטודנטים. בזמן שנראה שכל האוניברסיטאות מבינות ומכילות שלא ייתכן ששנת הלימודים תפתח ללא השתתפות המילואימניקים שתורמים עד אין קץ במערך הלחימה מדרום ועד צפון ומסכנים את חייהם באופן יום יומי, התקבלה ההחלטה במרכז האקדמי ויצו חיפה שיש להתחיל את שנת הלימודים ללא חברינו לספסל הלימודים שעסוקים בשמירה על המדינה שלנו, עלינו ועליכם באופן פעיל ובמייל נאמר כי "יעשו מאמצים עילאיים למתן הקלות ופתרונות על מנת שיוכלו להצטרף לחבריהם לספסל הלימודים ללא אובדן זמן".

בזמן ששאר האוניברסיטאות במדינה מבינות את המצב המורכב ואת תרומת האזרחים למדינה, בין אם מילואימניקים או סטודנטים שמתנדבים מתחילת הלחימה בתחומים השונים, ועל כן החליטו לדחות את שנת הלימודים נכון ל24.12 (נכון לעכשיו) לפי החלטת המל"ג, דווקא בויצו החליטו לחזור ללימודים ולהפקיר את חברינו לספסל הלימודים. המצב במדינה מורכב גם בפן הפיזי וגם בנפשי.אנחנו הסטודנטים מסתכלים על חברינו לספסל הלימודים אשר במילואים ולא ילמדו איתנו, על קרובי המשפחה, בני זוג והחברים אשר נלחמים, פצועים או חטופים, על הדרכים והחששות בנסיעות בכדי להגיע למרכז האקדמי, על ההתחממות בצפון שבכל יום יש טילים או חדירת כטב"מ, על חברינו מהמוסדות האחרים שלא יכולים לחזור ללמוד!ולא כך ניתן ללמוד בייחוד שמדובר בלימודי עיצוב ייחודיים, אינטנסיביים, עמלניים הדורשים זמן, פניות הראש והנפש ולא בחומר ללמוד למבחן.

אנו מודיעים במכתב זה - לא ניתן לכך יד ואנו רוצים לקבל את ההנחיות שלנו ככלל האוניברסיטאות, (בפרט אוניברסיטת חיפה או מוסד הטכניון השכנים שלנו) בייחוד מאחר וב1.1.24 אנו נהיו מאוחדים עם אוניברסיטת חיפה. איחוד שדובר עליו כה רבות.

מילואימניק = נכשל!

לא משאירים אף אחד מאחור!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

21/11/2023
העצומה השיגה 100 חתימות!
21/11/2023
העצומה נפתחה