לא להיכנע לציד המכשפות נגד אברי גלעד!

לא להיכנע לציד המכשפות נגד אברי גלעד!

מספר חתימות

869
 
1,000  

לכבוד

יצחק טוניק - מפקד תחנת גל"צ

 

כאזרחי המדינה, אנו מברכים אותך על כך שהשכלת לאפשר מקום ליצוגן של דעות נוספות, ובעיקר ליצוג של הרוב האלקטורלי במדינת ישראל, הודות לשדרן אברי גלעד.

 

לאחר עשרות שנים, שבהן תחנת הרדיו הצבאית, הממומנת ע"י כספי משלם המסים, שיקפה רק דעה אחת של המפה הפוליטית (שמאל), הגיע הזמן, שחופש הביטוי, יבוא לידי ביטוי, באמצעות הבאת מגוון רחב של דעות, מתוך כל המנעד הפוליטי הקיים.

 

נוכחותו של מר אברי גלעד בתחנה, אישיותו התקשורתית ודעותיו, חיוניים לקהל המאזינים שמאס בחד הגוניות, בהטיה הפוליטית ובקול האחיד המושמע ונקרא בכל אמצעי "התקשורת", האמורים לייצג מדיניות דמוקרטית, שנותנת במה למגוון דעות והשקפות עולם, ולא מדיניות שמזכירה משטרים אפלים בהם מובאת דעה אחת במסווה של דעות מגוונות.

 

יתרה מכך, כל ערוץ תקשורת שחרט על דגלו ערכים כמו: שוויון, פתיחות, סובלנות וחופש ביטוי, מומלץ שישאל עצמו - כיצד יתכן שאין בין שורותיו ייצוג הולם ולגיטימי לחלוטין של כלל העמדות בחברה.

 

  • האם תחנת הרדיו הרשמית של צבא ההגנה לישראל אכן מכילה בתוכה את כל היריעה...?
  • האם מלבד מסע דמוניזציה ו/או דה-לגיטימציה ממושך לכל בעלי הדעות הלאומיות על מגוון הניואנסים שלהן, ישנו מקום לביטוי התפיסה הלאומית מעל גלי האתֶר או שמא המודל הרצוי הוא מנגנון תעמולה ולא אמצעי תקשורת?

 

על-כן, אנו מביעים תמיכה באברי גלעד, קוראים לתת לדעותיו ולו עצמו במה ובעיקר קוראים אנו לצרף עיתונאים נוספים לגל"צ, כאלה, המייצגים בדעותיהם את כל המגוון האזרחי הקיים במדינת ישראל.

במידה שמר אברי גלעד יורחק מהתחנה, ידעו אזרחי מדינת ישראל כי אין זו תחנת רדיו הפועלת באופן דמוקרטי, כי אם תחנת רדיו שהיא שופר של אג'נדה.

 

העתקים:

מועצת העיתונות

אגודת העיתונאים

שר התקשורת

משרד התקשורת – פניות הציבור

קצין חינוך ראשי – תת-אלוף אלי שרמייסטר

האגודה לזכות הציבור לדעת

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

07/12/2017
העצומה השיגה 500 חתימות!
17/06/2012
העצומה השיגה 100 חתימות!
16/06/2012
העצומה נפתחה