מתאחדים ליצירת אלטרנטיבה מנצחת!

מתאחדים ליצירת אלטרנטיבה מנצחת!

מספר חתימות

4,044
 
10,000  

אל מנהיגי מפלגות המרכז והשמאל, המפוררות לרסיסים,

העצומה הזאת נכתבה ע"י אזרחים ואזרחיות שאוהבים את המדינה בכל ליבם ומודאגים מהדרך בה המדינה צועדת בשנים האחרונות. אנו קוראים לכם, ראשי המפלגות: זהו רגע האמת להוכיח שטובת המדינה חשובה לכם מטובתכם האישית, זהו הרגע לגלות מנהיגות אמיתית, זהו הרגע להתאחד לרשימה אחת מאוחדת ורחבה, מפני שזו הדרך היחידה להחלפת השלטון!

לרוב המתון נמאס מפוליטיקה קטנה של קיצוניות ופילוג, ונמאס מפוליטיקאים שרואים קודם את עצמם ורק אחר כך את המדינה. כל אחד מכם רוצה להיות האחד שיוביל, אבל אם לא תתאחדו - אף אחד מכם לא יוביל דבר, ואילו המדינה תובל למקומות מסוכנים. 

ברור שישנן מחלוקות בין המפלגות, אבל זה הזמן להתעלות מעליהן כדי להחזיר את ההגה לידיים ממלכתיות, שפויות ואחראיות. הרוב המתון מפציר בכם: תהיו יצירתיים (רוטציה זו לא מילה גסה), מצאו את הדרך להתפשר, להתגבר על המחלוקות ולהציע לנו אלטרנטיבה אמיתית שתנצח את הבחירות האלה!

חשוב להבהיר, לא מדובר פה בקמפיין "רק לא ביבי", אלא באידאולוגיה ברורה, שהרוב המתון בישראל תומך ומאמין בה: הקמת ממשלה שתשמור על ישראל גם יהודית וגם דמוקרטית, ממשלה שמבינה שהמאמץ הצבאי הוא חסר טעם בלא מאמץ מדיני בצדו, ממשלה ששומרת על גורמי אכיפת החוק ועל בתי המשפט חזקים ועצמאיים. 

מנהיגים יקרים, זה המבחן האמיתי שלכם, אל תאכזבו אותנו!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

10/01/2019
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
06/01/2019
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
05/01/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
05/01/2019
העצומה נפתחה