אזרחים נגד הנדסת אקלים

אזרחים נגד הנדסת אקלים

מספר חתימות

7,137
 
20,000  

אנחנו, אזרחי מדינת ישראל, מביעים התנגדות נחרצת להנדסת אקלים שמתבצעת מעל ראשינו על ידי ריסוס מתכות ממטוסים. אנו קוראים לכנסת ישראל ולממשלת ישראל לקדם חקיקת חוק שיאסור על הנדסת אקלים בשטח מדינת ישראל!!!

השמיים שלנו היו פעם נקיים, עד שלפני שנים ספורות התחלנ
ו לראות שובלים שמכסים את השמיים מדי יום. בצפיות שנעשו בשמיים אנחנו רואים שמטוסים מסחריים לבנים וללא זיהוי משאירים אחרייהם שובלים.שובלים אלו לא נעלמים, מתפשטים בשמיים והופכים לסוג של אובך/עננים. בנוסף השמש מכוסה כמעט תמיד והשמיים נהיו בצבע דהויי ולא כחול.

בירור קצר העלה שמדובר ב״הנדסת אקלים״; אלו תוכניות לקרר את כדור הארץ בצורה מלאכותית, בין היתר על ידי ריסוס חומרים ממטוסים. בין החומרים המרוססים ניתן למצוא אלומיניום, בריום וסטרונטיום אבל בעיקר אלומיניום שמשקף ומחזיר את קרינת השמש. המטרה להחזיר את קרינת השמש הלאה מכדור הארץ וכמו כן לכסות אותה בשכבה מלאכותית של ״עננים״ למניעת התחממות הכדור על ידה.

דגימות שנעשו בחו״ל הראו כמויות חריגות בהרבה של אלומיניום בגשם, בקרקע ובשלג.  דגימות שנלקחו משיער של תינוקות הראו אלומיניום ברמה חריגה גם כן. הריסוס הזה הוא גלובלי ונעשה גם כאן בישראל.
הנזק הבריאותי שנגרם מנשימת מתכות אלו הוא עצום בין היתר רואים עליה חדה באוטיזם באלצהימר ובסרטן.מעריכים שאלומיניום הוא אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר בעליה זו ושיש קשר הדוק בין אלומיניום למחלות הללו ועוד.

השילוב של סוגי מתכות וכימיכלים אלו הוא גם קטלני כי זה מגביר את הרעילות של כל חומר לבדו.

אנו קוראים לשרים ולחכי״ם לגלות מה ידוע להם על תוכניות כאלו של הנדסת אקלים ומניפולציות על מזג האוויר ומביעים בזאת את התנגדותנו הנחרצת לתוכניות כאלו של הנדסת אקלים עכשיו או בעתיד. תוכניות אלו נעשות במחשכים תחת סודיות ותחת אמתלא של "בטחון המדינה", ללא דיון וללא ידיעה או הסכמה של האזרחים.

בעיה זו נוגעת לכלל האוכלוסיה בישראל ובעולם ולכן אנו קוראים לכל מי
שבריאותו ובריאות ילדיו חשובה לו להצטרף אלינו ולחתום על עצומה זו.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

21/09/2017
העצומה השיגה 5,000 חתימות!
19/04/2016
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
12/09/2015
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
18/01/2015
העצומה השיגה 500 חתימות!
25/12/2014
העצומה השיגה 100 חתימות!
24/12/2014
העצומה נפתחה