הרחקה לצמיתות מענף הכדורגל של הפוגעים ברוח הספורט

הרחקה לצמיתות מענף הכדורגל של הפוגעים ברוח הספורט

מספר חתימות

531
 
1,000  

לכ' : ההתאחדות לכדורגל בישראל

הנדון : קריאה להרחקתם לצמיתות של הפוגעים ברוח הספורט

לאור המקרים החמורים החוזרים והנשנים במגרשי הכדורגל של מקרי אלימות , שיתוף לא חוקי של שחקנים , גזענות , העלבת שופטים והתנהגות בלתי ספורטיבית , אנו החתומים מטה , כדורגלנים , אוהדים , מאמנים ובעלי תפקידים בקבוצות כדורגל , קוראים בזאת להתאחדות לכדורגל להחמיר את הענישה כלפי אנשים המעורבים במקרים מסוגים אלו.

בתקופה האחרונה התרבו המקרים שבהם הופעלה אלימות פיזית כלפי שחקנים , מאמנים , שופטים ובעלי תפקידים. כמו כן , התרבו המקרים של שיתוף כוזב של שחקנים תחת זהות אחרת. מקרים אלה בנוסף לגזענות ומקרים נוספים הפוגעים ברוח הספורט מתגברים מאוד לאחרונה , ועל כן , כמי שמעוניינים לשמר את רוח הספורט ללא פשרות , אנו מרגישים חובה מוסרית להביא את הסוגיה למרכז סדר היום של הכדורגל הישראלי.

לצערנו , על אף ולמרות מאמציהם של דייני בית הדין של ההתאחדות לכדורגל , הנוקטים ביד קשה כלפי אנשים המעורבים בפעולות הפוגעות ברוח הספורט , מדי שבוע חוזרים על עצמם מקרים מסוג זה.

על כן , אנו קוראים להתאחדות לכדורגל לתקן תקנה לפיה כל אדם אשר יורשע באלימות פיזית ,קשירת קשר ישיר או עקיף לשיתוף לא חוקי של שחקנים במשחקים , נקיטה בקריאות או הערות גזעניות , יורחק לצמיתות מענף הכדורגל.

אנו מעוניינים בכדורגל הוגן ונקי מדברים שפוגעים ברוח הספורט. על כן , אנו מציעים ומבקשים להביא למצב שאנשים שפוגעים ברוח הספורט לא ימצאו את מקומם במגרשי הכדורגל.

                                    בתודה ובברכת הספורט ,

                                       

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

12/08/2011
העצומה השיגה 500 חתימות!
16/04/2010
העצומה השיגה 100 חתימות!
12/04/2010
העצומה נפתחה