אזרחים תומכים במתן אזרחות למאמן הכדורסל מר ויטו גיליץ'

אזרחים תומכים במתן אזרחות למאמן הכדורסל מר ויטו גיליץ'

מספר חתימות

2,497
 
2,000  

לשר הפנים 

אנו הח"מ , מבקשים ממך לתת אזרחות ישראלית או לפחות רשיון לשהיית קבע למר ויטו גיליץ' , מאמן כדורסל של נבחרת המצויינים בוינגייט , מי שאימן דורות של כדורסלניות והוביל אותן להישגים משמעותיים בספורט הישראלי .

אנו הח"מ מכירים את מא ויטו גיליץ' במשך שנים רבות כמאמן כדורסל שאין שני לו , ויטו הכשיר דורות של שחקנים והקנה להם ערכים של מצויינות ואחריות והביא גאווה גדולה למדינת ישראל.

 אנו סבורים כי למר גיליץ' אופי מצויין , הוא אדם בעל מידות טובות ונאצלות. הוא החליט לקשור את גורלו עם מדינת ישראל במשך למעלה מ20 שנה בהם הוא מתגורר כאן ,הוא ויתר על הצעות עבודה משתלמות רבות בחו"ל – מפני שהוא קשר איתנו את גורלו , הוא דובר את השפה העברית מחובר ומזדהה עם כל הערכים של החברה הישראלית. מעולם לא דבק בו רבב , והוא אדם צנוע ואהוב על כל מכריו.

 אנו סבורים כי מר גיליץ' הוא נכס למדינת ישראל וממליצים בחום להעניק לו אזרחות ו/או לפחות רשיון תושבות בישראל על מנת שיוכל להמשיך במפעל החיים החשוב שלו.

מר ויטו גיליץ' הינו עובד מוערך של איגוד הכדורסל מזה שנים רבות.

לאחרונה הוא נתקל בקושי להאריך את שהותו בישראל וזאת לאחר יותר מ20 שנה בה ראה בישראל את ביתו, נוהלי משרד הפנים מקשים על מתן אורכה נוספת , ולכן אין פתרון אחר אלא להעניק לו אזרחות ישראלית בזכות תרומתו האדירה לספורט הישראלי בעבר ובעתיד.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

24/04/2017
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
23/04/2017
העצומה השיגה 100 חתימות!
23/04/2017
העצומה נפתחה