חיים וולדר זה לא הזמן לשדר.

חיים וולדר זה לא הזמן לשדר.

מספר חתימות

1,563
 
1,000  

פניה לרשות השניה לטלוויזיה ורדיו בעניינו של חיים וולדר.

כידוע לכם בסוף השבוע האחרון התפרסמה ידיעה על עבירות מין קשות שנעשו לכאורה בידי שדרן רדיו קול חי חיים ולדר. בתקשורת החרדית המודפסת, הדיגיטלית ובערוצי הרדיו אין איזכור לפרשיה, חלק מהעיתונאים החרדים מגנים עליו בכל כוח ברשתות החברתיות, אך לא די בכך שידוריו של ולדר ממשיכים. אתמול, יום שני, 15/11/21 שודר לקט שלו בתכניתו הקבועה "עצות מהחיים" בתחנת הרדיו "קול חי".

כיוון שהנפגעות מסתובבות בינותינו וכיוון שנפגעות ונפגעי עבירות מין רבים עדיין נתונים בשתיקתם מול בעליי שררה וכוח בקהילה החרדית, המשך השידורים הללו לצד העדר כל אמירה מוסרית ציבורית ותקשורתית מצד המנהיגות החרדית היא מכה קשה לנפגעות ולנפגעים באשר הם. זאת ועוד כאשר חשוד במעשים אלה משמש כדמות חינוכית ותרבותית ראשונה במעלה בקרב מאזיניו, קוראיו וסופריו. ידוע גם על מסע לחצים להשתקת כל מי שמעז לדבר בנושא.

החברה החרדית נמצאת במשבר של ביעור הנגעים והרעות החולות הללו, אך מתמודדת עם אליטה חזקה ומקושרת שמצופפת את שורותיה בימים אלה.

אנו אזרחים ואזרחיות מהקהילה החרדית, דואגים לחינוך ילדינו למוגנות, חפצים בחשיפת עברינים ומניעת השתקת מעשיהם ורוצים ליצור מצע חברתי חרדי בריא יותר, אנו פונים לרשות השניה בזאת ומבקשים את התערבותם בנעשה ברדיו "קול חי" הנתון תחת אחריותם. ונקיטת פעולה לעצירת שידוריו של ולדר ברדיו קול חי עד שיתבררו ענייניו.

מוזמנים לצרף את חתימתכם בעצומה לצורך פניה לרשות השניה לטלוויזיה ורדיו שתתערב בנעשה ברדיו קול חי הנתון לפיקוחה. שתפו והפיצו את העצומה בסביבתכם ויחד ניצור עולם מוגן ובריא יותר לילדים ולילדות שלנו.

מוזמנים להאזין לקטע חשוב בנושא בתוכנית מנדיביתאן בכאן מורשת

 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

16/11/2021
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
16/11/2021
העצומה נפתחה