עצומה להנגשת כבישי הגישה לקמפוס

אין תמונה

מספר חתימות

עד כה נאספו: 3 חתימות.
פורסם בתאריך: 29/06/2020
 

עצומה להנגשת כבישי הגישה לקמפוס

בשנים האחרונות כולנו עדים לצמיחת האוניברסיטה למימדים עצומים, הן בהיקף מספרי הלומדים והעובדים והן בהיקף המבנים בשטחה.

אנו כמובן, מברכים ושמחים בצמיחה זו אשר יתרונות רבים לה.

בכל תכניות הבינוי והפיתוח העתידיות שהוצגו לנו לאורך השנים האחרונות ע"י המנכ"ל, דובר על איחוד קמפוסים וביטול הכביש המחבר בין שניהם.

בחודש מרץ האחרון יצאה התכנית לפועל וכביש הגישה המרכזי לאוניברסיטה נחסם לטובת תכניות הבינוי .

בשום שלב בהצגת התוכניות ובוודאי בשלבי הביצוע, לא הוצגה חלופה נגישה ומוסדרת להגעה לקמפוס, דבר המהווה בעיה ממס' בחינות:

  • הכבישים הקיימים מאריכים את הדרך לאוניברסיטה ובכך מגדילים את זמן ההגעה לעבודה, הן לעובדי הקמפוס העליון והן לעובדי הקמפוס התחתון.
  • כבישי הגישה לאוניברסיטה עוברים בתוככי העיר אריאל, אשר בשעות הבוקר עמוסים בתושבים היוצאים לעבודה, בתי ספר וגנים. העומס הזה, גם הוא, מאריך את זמן ההגעה לעבודה.
  • חלק מכביש הגישה לקמפוס העליון כלל אינו סלול ומלא בורות גדולים ומהמורות. אין צורך להכביר במילים על הנזק הנגרם לרכבים הפרטיים שדרך זו כלל אינה מתאימה להם, וכבר שמענו על עובדים שגלגלי רכבם נוקבו בעקבות הנסיעה בדרך לא דרך זו.

אנו מבקשים מהנהלת האוניברסיטה, אותה אנו משבחים על הראייה העתידית והצמחת האוניברסיטה, לדאוג בהקדם גם לכבישי גישה סלולים, נוחים ונגישים לעובדים, לסטודנטים ולאורחים.

יש לדאוג לסלילה של כל חלקי הכביש המוביל לאוניברסיטה, להרחיב נתיבים כך שלא תיווצר סכנה בעת חליפת שני רכבים בנתיבים מנוגדים וכן לפתוח שני שערי רכבים נוספים. האחד לקמפוס התחתון, מכיוון צפון (סוף שכונת הקרוואנים) ושני, לקמפוס העליון, מכיוון המשטרה.

אם הנך מזדהה עם בקשה זו אנא חתום.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו