הדלקת משואה ופרס ישראל לצופית גרנט

הדלקת משואה ופרס ישראל לצופית גרנט

מספר חתימות

2,289
 
50,000  

צוּפִית גרנט (נולדה ב-13 בנובמבר 1964) היא עיתונאיתמנחת טלוויזיה ושחקנית ישראלית.

נולדה בשם סופיה אלישיב בפתח תקווה. ב-1969 בהיותה בת חמש התגרשו הוריה, והיא נפרדה מאביה, אחותה ואחיה ועברה להתגורר עם סבתה. בשנת 1973, בגיל תשע, עברה להתגורר בפנימייה. בה בגיל 9 נפלה קורבן לפדופיליה והטרדות מיניות מצד מדריך הפנימיה בה שהתה. את לימודי התיכון סיימה גרנט בבית הספר החקלאי "עיינות". לאחר שירותה הצבאי למדה משחק בבית הספר למשחק "בית צבי", וסיימה את לימודיה בשנת 1989.

לאחר שחשפה בתוכניתה "שעות אמיתיות" את התמודדותה עם מחלת הסכיזופרניה בה לקה אחיה, נענתה לפנייה של עמותת אנוש והחלה בפעילות למען פגועי נפש בישראל. בהמשך מונתה לנשיאת "אנוש".

ב-1992 נישאה גרנט למאמן הכדורגל אברהם גרנט, ולהם שני ילדים. בספטמבר 2014 השניים התגרשו, לאחר 22 שנות נישואים

מגיל צעיר נאלצה לבחור את דרך ההישרדות שלה והיא בחרה להיצמד לאנשים הטובים שפגשה ולראות את דרכה באור שהם הציפו. גילתה את כוחה של הקהילה ובעשייה למען האחר היא צומחת בכל יום מחדש. בהופעותיה מאפשרת לאנשים להישיר מבט אל חייה, כספר פתוח וללא מורא.צופית גרנט, שחקנית ויוצרת, אשת טלויזיה ותיאטרון, אשת משפחה, נשיאת "אנוש". אשה בעלת כובעים רבים, שכל אחד מהם הינו מופע יצירתי ומרענן של המוטו שמלווה את חייה: לחיות בחמלה ואהבת הזולת ולא לוותר על הגשמת חלומות.

צופית גרנט היא דמות להערצה ואישה צדיקה שכל כולה לב אחד גדול, שעושה אור בחיים, ונותנת תקווה חדשה ועזרה לכל כך הרבה אנשים  בשנת 2011 החלה להגיש סדרת מציאות תיעודית בערוץ 2 לשעבר- כיום ערוץ 13 רשת בשם "אבודים", בה מאתרת הפקת התוכנית בני משפחה שאיבדו קשר זה עם זה (ביניהם אנשים שגודלו על ידי הורים מאמצים). בסדרה, גרנט טסה ברחבי העולם כדי לאתר את בני המשפחה האבודים, לעתים ללא קצה של חוט היכן הם נמצאים. במהלך הסדרה גרנט שבה ומזכירה גם את סיפורה האישי, בו הופרדה מהוריה בגיל צעיר, מה שהוביל אותה למעשה לרעיון של יצירת הסדרה. נכון לחודש נובמבר 2017, משודרת העונה העשירית של הסדרה אשר צריכה חייבת ומוכרחה  לקבלת כלת פרס ישראל על פועלה לעזרה לזולת, לקהילה ולעם היהודי וכמו כן הגברת צופית גרנט היא האישה הראויה לאות כבוד להדלקת המשואה בטקס יום העצמאות ה-70 של מדינת ישראל שיחול בתאריך יום ד' באייר  תשע"ח 19.04.2018 . כהוקרה על עשייתה ופועלה העשיר והמבורך.

עצומה זאת נועדה להראות לגורמים הגדולים בישראל-שלגברת צופית גרנט  יש קהל מעריצים גדול בארץ ובחו"ל, אשר מסכים ותומך עם עמדתנו. ולאחר שנגיע ל-50.000 אנשים הרשומים בעצומה,העצומה תשלח לגורמים הגדולים  בתקווה שמישהו מהם ישוכנע.

אם את/ה מעוניינ/ת  להביע תמיכה בעמדתנו אנא  רשום את הפרטים האישיים שלך בעצומה זו, וגם ספר/י לחבריך בפייסבוק/ווצאפ אימייל או כל אמצעי תקשורת אחר שקיים ברשותך על ההתארגנות הזו.

בוא ונגיע ל- 50.000 חתימות נשתף בכל מקום בארץ ובחו"ל

 ביחד נזכה לממש את יעודנו. אנא שתפו והפיצו הלאה!

תודה רבה חברים.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

14/11/2017
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
07/11/2017
העצומה השיגה 100 חתימות!
06/11/2017
העצומה נפתחה