מבטלים את התו הירוק

מבטלים את התו הירוק

מספר חתימות

269
 
300  

עצומה אל מול:

  1. שר הבריאות
  2. שר הביטחון
  3. גורמי צבא ההגנה לישראל

כיום, התו הירוק חל על רוב המקומות במדינה. הוא חל בין היתר בכניסה לאירועי תרבות וספורט, אטרקציות, בתי עסק, מסעדות, חדרי כושר, מקומות עבודה, מוסדות לימוד להשכלה גבוהה ועוד. כעת הוא גם הגיע אל הצבא, חלה כעת הגברת הלחץ לחסן כמה שיותר חיילים (כדי שלארה"ב יהיו נתונים נוספים לגבי תופעות הלוואי לאחר מנת הבוסטר שניתנת כעת).

לתו הירוק אין כלל הצדקה מכמה סיבות -

ראשית, חלה פגיעה חמורה בזכות החירות ובזכות הבחירה של הפרט שמהווות חלק בלתי נפרד מעקרונות הדמוקרטיה. לאזרח לא נותרת ברירה אלא להתחסן בשביל התו הירוק, הוא הרי מאפשר המשך שגרה הכרחית וכך נוצרה כפייה שקטה אך נוכחת לחלוטין. 

שנית, לאחר החיסונים אנשים לקו בתופעות לוואי בלתי הפיכות שכמובן לא מדווחות בתקשורת על מנת שחלילה לא ייפסק קצב ההתחסנות בישראל - לשם הניסוי העולמי לטובת חברת פייזר (אליה התחייבה הממשלה לעשר שנים - ללא רשות העם). חלקם לא יכולים מסיבות אישיות ובריאותיות להתחסן במנת החיסון השנייה או במנת הבוסטר, אך המדיניות הדיקטטורית של מתווה התו הירוק מחייבת אותם לעשות זאת. 

כמו כן, אנשים שעשו בדיקות סרולוגיות והתגלה כי הם עם רמת נוגדנים גבוהה מן הנדרש - גם הם נדרשים ללכת ולהתחסן במנת הבוסטר כדי להמשיך את עדר החיסונים שכמובן הכרחי למקורות השלטון העולמיים.

בנוסף, מחוסנים גם נדבקים ומדביקים. גורמי התקשורת בוחרים להדגיש את הנתונים שקשורים ללא מחוסנים וזה משום שהניטור של תופעות הלוואי לאחר ההתחסנות הוא פסיבי. נתונים רבים לגבי מחוסנים לא יוצאים לאור אלא נשארים בידי הרופאים, כלומר האמת והצדק כבויים עמוק בתוך הכפייה שפקדה אותנו - את האזרחים. לא ידוע כיצד ישפיע לטווח הרחוק מתן חיסון לגוף כל חצי שנה. מדובר בניסוי כי כל גוף מגיב אחרת ואם כך, כל אדם רשאי להחליט בעצמו לגבי אם להתחסן או לא.

לסיום, זו אסטרטגיה של השלטון לכפות על העם את מתווה התו הירוק במסווה שיווקי של "בריאות העם". מוזמנים לחתום, לשתף ולדגול בצדק. רק ביחד - ננצח. מהפכות לא היו קורות אילו אנשים לא היו מתנגדים למצב הקיים.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

15/10/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
14/10/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
10/10/2021
העצומה נפתחה