אנו, בני הנוער, לא נתגייס כל עוד תמשך הכפיה נגד מצות התורה בצבא

אין תמונה

מספר חתימות

163
 
10,000  

אנו, בני נוער בני 15 ומעלה המאמינים בה' ובתורתו, רואים לעצמנו זכות וחובה לקיים מצוות כיבוש ארץ ישראל, ולהגן על עם ישראל ועל ארץ ישראל.

יחד עם זאת אנו מצהירים כי אנו מחויבים באופן מלא לתורה ולמצוותיה, וכי פקודותיו של בורא העולם קודמות לפקודותיו של כל גורם בשר ודם. כך האמינו וחיו אבותינו ואבות אבותינו, ועל אמונה זו מסרו את נפשם.

בעבר נקבעו בצה"ל פקודות מטכ"ל שאפשרו לכל חייל לשמור מצוות בעת שירותו, ובמסגרת זו אכן שירתו ומשרתים בצה"ל אלפים רבים של חיילים שומרי תורה ומצוות, בנאמנות ובמסירות.

לצערנו, בפרט בתקופה האחרונה, מתחוללים תהליכים שבמסגרתם מנסים לפקוד על חיילים לעבור על מצוות התורה בכפייה (כגון בשמיעת שירת נשים). דבר זה מדאיג אותנו מאוד, ואנו מצהירים כי כל עוד לא ייפסקו הנסיונות הללו, לא נוכל להתגייס לצה"ל.

אנו מקווים כי מפקדי צה"ל והדרג המדיני יחזרו בהם ויאפשרו לנו שירות המתאים לחוקי התורה ולרוח התורה. ויהי רצון שבזכות זאת נזכה במהרה לניצחון על כל אויבינו, ככתוב (דברים כג,טו): "כִּי ה' אֱ-לֹהֶיךָ מִתְהַלֵּךְ בְּקֶרֶב מַחֲנֶךָ לְהַצִּילְךָ וְלָתֵת אֹיְבֶיךָ לְפָנֶיךָ, וְהָיָה מַחֲנֶיךָ קָדוֹשׁ, וְלֹא יִרְאֶה בְךָ עֶרְוַת דָּבָר וְשָׁב מֵאַחֲרֶיךָ".

לפרטים ועזרה בהפצה ניתן לפנות לנעם: 054-5463711

על החתום:

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

18/01/2012
העצומה השיגה 100 חתימות!
11/01/2012
העצומה נפתחה