אל תקצרו לי

אין תמונה

מספר חתימות

213
 
5,000  

אל תקצרו לי. 

הבנות שלנו הן נערות מתבגרות ולא נשים בוגרות והגיע הזמן שרשתות הבגדים תתייחסנה בהתאם ושבגדים לגילאי ההתבגרות ייראו בהתאם.

אי אפשר לדבר על נערות שיוצאות מהבית בלבוש חשוף לבית הספר או לחוף הים אבל לשתף פעולה כשאנחנו קונים להן בגדים כי אין אפשרות אחרת, זה מה שמייצרים, זה מה שיש, זה מה שכולן לובשות.

הבנות שלנו בגילאי 11-15 גדלות להיות נערות אבל יש להן עוד זמן. לא נקצר להן את זמן הילדות ולא את אורך המכנסיים ולא את פיסת הבד על הישבן כשהן בוחרות בגד ים.

איך אפשר לדבר על מכנסונים בבית ספר ועל לבוש של נערות בכלל כשכל החנויות וכל הרשתות מתעקשות שהן כבר נשים? בחיפוש בגד ים לבנות בגילאים האלה, נמצא חזיה מרופדת ותחתון בגזרה ברזילאית במקרה הטוב בואך חוטיני ממש. זה מה שהבנות שלנו אמורות ללבוש? זה מה שהן משדרות לעולם? שבגיל הצעיר הזה הן אמורות להראות חזה גדול וישבן שמסתובב בחוץ לעיני העולם? והאם אנחנו אמורות להשלים עם העובדה שככה הן אמורות ללכת לים ולבריכה עם משפחה וחברים? וגם כשאנחנו מחפשות מכנסיים קצרים לבית ספר פשוט אין. אין. רק אם את רוצה לצאת מהבית עם הכל, אבל הכל בחוץ, לא תמצאי מכנסיים מתאימים או ג'ינס קצר וכיפי, חלילה. מה קורה? וזה באמת באמת בכל הרשתות, בכל החנויות כמעט בלי יוצא מהכלל. פשוט תקלה בייצור. סלחו לי על הדו משמעות. ומה ביקשתי? בגד ים- ביקיני עם גוזיה (ולא חזיית משולשים) ותחתון שמכסה טפחיים? בחיאת, לא יותר מדי לבקש. וכן, זה אומר הרבה מאוד. זה בעיקר אומר שאנחנו, ההורים שלהן, לא מרימים קול צעקה על ההתנהלות ההזויה הזו. איך בכלל ייתכן שבגיל כזה הילדות שלנו יצאו ככה מהבית ויאפשרו לאחרים לשזוף את עיניהם ברגעי ילדות מתוקים שנדחסים לגזרה בלתי אפשרית או סבירה שהופכת אותן למשהו שהן עצמן לא מסוגלות להבין עדיין. ילדה היא ילדה ואישה היא אישה וללבוש יש משמעות. כי מה קורה בסוף? אנחנו מתעצבנות, מצקצקות בלשון וממשיכות הלאה, לחנות הבאה וזו שאחריה עד שנמצא את שחשקה נפשנו או לאתר האינטרנט שייבא את בגד הים או המכנס באורך הסביר מחו"ל (ששם יש להניח שמאפשרים לילדות להישאר ילדות עוד כמה שנים) או שאנחנו פשוט מוותרות ומאפשרות להן לקנות מה שיש כי זה מה שיש וזה מה שכולן לובשות. מה עם לשנות? מה עם לקחת אחריות ולהגיד די! אז זה הזמן להגיע לכל הרשתות וכל החנויות כי No More. לא נקנה יותר בחנויות שמחפיצות את הבנות שלנו, ברשתות וחנויות שמתעקשות לקצר להן את הילדות ולהפוך אותן למוצר מדף חשוף במיוחד כי הגיע הזמן שהבנות שלנו יישארו ילדות בשנים הכי יפות שלהן. כשיגדלו ויבינו מה הן משדרות כשהן מתלבשות ככה, נדבר שוב. מ ה פ כ ה והנה, תחתמו על העצומה, יוצאות לדרך, אל תקצרו לי.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

02/06/2020
העצומה השיגה 100 חתימות!
01/06/2020
העצומה נפתחה