אלימות משטרתית נגד מפגינים

אין תמונה

מספר חתימות

1
 
20  
פורסם בתאריך: 23/02/2021
 

 לכבוד השר לביטחון פנים, מר אמיר אוחנה. אנו פונים אליך בתקופת הקורונה, לאור העובדה שאנו עדים מידי שבוע להפגנות כלפי הממשלה בנושאים שונים שמעסיקים את העם: (פגיע בפרנסה, משבר החינוך,  הפגנות כנגד ראש הממשלה). נושאים אלו כואבים לאזרחים והם יוצאים לרחובות להביע את כאבם ולהביע את עמדתם. פעמים רבות נתקלים במצב שבו האזרחים לוקחים צעד קדימה ועוברים את החוק. המפגיני שוכחים שהם יוצאים נגד המשטרה, שזה גוף שאמור להגן עליהם ולדאוג לביטחונם ולשלומם של האזרחים.  

אנו מבקשים ממך השר אוחנה לקבל עצומה זו כהפגנת תתמיכה ועידוד למשטרת ישראל, העובדת ימים כלילות בשמירה על הסדר הציבורי ושלום  הציבור.

אנו תלמידי תיכון המושבה בזכרון יעקב  בחרנו לכתוב את התלקיט באזרחות בנושא: " אלימות משטרתית נגד מפגינים" כי אני חושבים שהמפגינים עוברים על החוק ומגזימים בהתנהגותם הבוטה כלפי השוטרים. חשוב לזכור שאנו חיי במדינה דמוקרטית שבא החוק מעל כולם, כלומר מעל מוסדות השלטון ומעל האזרחים, ולכן חשוב לכבד ולבצע את החוק שקבע הממשלה על פי המדיניות שקבעה.

 אנו מבינים את המשבר ואת הכאב הגדול של האזרחים,אבל בשום פנים ואופן לא נקבל הגזמה הכוללת אלימות כלפי שוטרים, ונדליזם, פגיעה בזכויות בסיסיות כמו הזכות לכבוד והזכות לחיים וביטחון.

אנו תומכים בפעילותה של משטרת ישראל המבצעת את עבודתה נאמנה!

חתמו על העצומה כדי שנקבל את תמיכתכם !

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו