תל אביב ״עיר עולם״? לא בחינוך

תל אביב ״עיר עולם״? לא בחינוך

מספר חתימות

323
 
500  

אנו החתומים מטה, הורים לילדים בעיר תל אביב-יפו דורשים חינוך ציבורי מעולה לילדינו.

גם אתם חושבים שיכול להיות כאן חינוך ציבורי טוב יותר? גם אתם מבינים שהילדים שלנו לא מקבלים מהעירייה מספיק משאבים? אם גם אתם מבחינים ברעש, ההמולה, המבנים הישנים בחלקם והמורים הקורסים בנטל?  גם אתם יודעים שהיום לנהל בית ספר זה אומר לעשות קסמים - בלי שדרה ניהולית כמעט, בלי זמן להכשרת המורים, עם מעט משאבים? גם ילדיכם נמצאים בגנים צפופים וכיתות ישנות?  גם אתם מבינים שהתרגלנו לבינוניות?  

תל אביב צריכה להשוות עצמה לערים המובילות בעולם בחינוך ציבורי טוב! ולגבות את ההחלטה הזו במשאבים הגדולים לאין שעור מאלו המושקעים היום.  

בעיר תל אביב-יפו צריך להיות חינוך למצויינות, חינוך מדעי מהמעולים בעולם, חינוך פורץ דרך על אמת שמגובה במשאבי גדולים. העירייה צריכה להוסיף עוד על תקציבי משרד החינוך ולספק הרבה יותר תשתיות חינוכיות (שעולות הרבה כסף) בצורת שעות הוראה, סייעות, שדרה ניהולית לבתי הספר (ולא רק מנהל וחצי סגן), מבני חינוך ראויים ומרווחים. כול מה שיאפשר לעשות חינוך מצויין באמת ויאפשר לראות כול תלמיד/ה ולהשקיע בהם זמן ומשאבים. 

חינוך ציבורי שיוויוני אינו אומר חינוך זהה לכולם. חינוך ציבורי שיוויוני צריך ויכול להיות גם מעולה!!

סדרי העדיפויות של העיר הזו צריכים להשתנות. ואנחנו כאן כדי לעזור לשנות. אגף החינוך העירוני עושה כמיטב יכולתו במסגרת הקיים. אך, נדרשת מהפיכה בתקציב העירוני כדי שילדינו יזכו לחינוך שראוי להתגאות בו גם בעולם. 

חיתמו על העצומה כדי שביחד נהיה לכוח. וכדי שנוכל לעדכן אתכם על הצעדים הבאים. אנחנו בתחילתו של מסע בו נשמיע את קולנו כהורים.זה יעשה בצורה אסטרטגית, ממקודת ועם דרישות ברורות.  הצטרפו אלינו.  חתמו!!

הורים תושבי תל אביב-יפו  שאומרים - עד כאן! 

([email protected] לשאלות)

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

06/03/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
05/03/2019
העצומה השיגה 50 חתימות!
05/03/2019
העצומה נפתחה