די לעיצומים על גב התלמידים!

די לעיצומים על גב התלמידים!

מספר חתימות

17,955
 
15,000  

אנו, מועצת התלמידים והנוער הארצית, הגוף המייצג, הרשמי והנבחר של בני הנוער במדינת ישראל מבקשים בשם כל התלמידים בארץ את התערבותו הדחופה של ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, בסוגיית עיצומי ארגון המורים הארצי. כמו כן, אנו קוראים לנציגים הרלוונטיים במשרד החינוך ולנציגי ארגון המורים הארצי להתקדם ולהגיע לפתרון בהקדם האפשרי. 

לפני כחודשיים יצא ארגון המורים הארצי בראשותו של מר רן ארז בעיצומים בעניין האחריות הפלילית של מורים בעקבות פגיעה של תלמיד במהלך טיול בית ספרי. משמעותם - מורים לא יוציאו תלמידים לטיולים לאחר חופשת חנוכה.

העיצומים האלו פוגעים רק בנו, התלמידים. מצב זה, בו ארגון המורים משתמש בנו על מנת להשיג את מבוקשו הינו מצב לא הגיוני החוזר על עצמו (בדיוק לפני שנה נתקלנו בסיטואציה דומה).אנחנו, נציגי הנוער, מרגישים מתוסכלים, חסר פה "מבוגר אחראי" שיידע להציע פתרון ולפתור את הבעיה.

חשוב לציין כי אנחנו מבינים את חשיבות העיצומים וכמו כן את המגבלות של משרד החינוך בדרך להשגת הפתרון.אנחנו מבקשים פתרון שיפסיק את הפגיעה בנו. אנחנו פה עבור התלמידים.

מועצת התלמידים והנוער הארצית שלחה ביום ג, 23.12.2014 מכתב לראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, המבקש את התערבותו הדחופה בעניין עיצומי המורים. זאת לאחר שניסיונותינו למציאת פתרון מול ארגון המורים הארצי ומשרד החינוך כשלו.

אנו קוראים לכלל הציבור ולבני הנוער בפרט לחתום על עצומה זו, כקריאה לגורמים הרלוונטיים להתקדם לקראת פתרון בהקדם האפשרי, וכאמירה שלנו, התלמידים שאנחנו לא מוכנים לאפשר ש"ירכבו עלינו". לא הגיוני שבכל פעם שארגון המורים הארצי רוצה להשיג דבר מה הוא מנצל את התלמידים, פוגע בנו ומחכה לתגובתנו.

כמו כן, אנו מודיעים כי אם לא יימצא פתרון הולם לבעיית העיצומים עד יום ד', ה-14.1.2015, נצא בשביתת תלמידים ביום זה ולא נגיע ללימודים. המטרה שלנו הינה למצוא פתרון כמה שיותר מהר, כדי לצמצם את הפגיעה בנו, התלמידים. שביתה היא אמצעי אחרון שאנחנו לא רוצים להשתמש בו. המועצה תעשה הכל על מנת לגשר על הפערים בין משרד החינוך לארגון המורים הארצי על מנת להשיג פתרון לסוגיה שעל הפרק.

 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

13/01/2015
העצומה השיגה 15,000 חתימות!
29/12/2014
העצומה השיגה 10,000 חתימות!
24/12/2014
העצומה השיגה 5,000 חתימות!
23/12/2014
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
23/12/2014
העצומה נפתחה