טיול שנתי בימי קורונה

אין תמונה

מספר חתימות

429
 
500  

אנחנו, תלמידי שכבת י"ב מבית הספר אליאנס כי"ח, תלמידי בית הספר הריאלי העברי בחיפה תיכון בית בירם, ויצו אומנויות חיפה ותיכון ליאובק מביעים התנגדות בכל תוקף למתווה החדש של משרד החינוך בנוגע לטיולים שנתיים, ויוצאים בבקשה לשנות אותו.

עפ"י המתווה מתאפשר לנו לצאת לטיול של יום אחד (ללא לינה) ובקפסולות של 20 תלמידים. בשנים רגילות, בתי הספר שלנו יוצאים לטיולים בני 3-4 ימים בהרכב שכבתי.

מגבלות הקורונה גזלו מאיתנו חוויות רבות בשנת הלימודים האחרונה. לכל אורך השנה לא פעלנו לשנות את מדיניות הממשלה והבנו כי בריאות קודמת לכל אבל בימים אלו,

בהינתן שרובנו מחוסנים, אנו מסרבים לקבל את המתווה החדש אשר מונע מאיתנו לצאת לטיול שנתי לגיבוש, בילוי והכרת הארץ ובעצם, אקורד הסיום ל12 שנות לימוד ולפני גיוסינו לצה"ל.

אנו מבקשים בכל לשון של בקשה, לאפשר לנו לחוות את הטיול השנתי האחרון שלנו בבית הספר כמידי שנה. רובינו המוחלט מחוסנים, בעלי תו ירוק ומקפידים על הנחיות הקורונה. עם פתיחת המשק והמרחב הציבורי, אנחנו לא רואים סיבה למנוע מאיתנו לצאת.

ההנחיות הנוכחיות בארץ מאפשרות התקהלות של מאות אנשים בשטח הפתוח, מה שמצביע על כך שהמתווה הנוכחי של משרד החינוך אינו עדכני ואינו תואם את המצב הקיים. אנו דורשים לשנותו בהקדם ולהתאימו לבקשתנו, כלומר, אישור לטיול בן 4 ימים במתכונת שכבתית.

אנחנו קוראים לבתי ספר נוספים להצטרף למאבק נגד המתווה וליצור איתנו קשר כדי שיחד ככוח מאורגן נשיג את מבוקשינו.

בהרגשתינו, נשכחנו בכל התקופה הזו בין מתווים רבים שחלקם חסרי היגיון. אנו מבקשים, אל תגזלו מאיתנו עוד חוויה משמעותית, חד פעמית המסכמת 12 שנות לימוד.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

09/03/2021
העצומה השיגה 100 חתימות!
07/03/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
07/03/2021
העצומה נפתחה