עצומה לשמירה על קדושת הכותל

עצומה לשמירה על קדושת הכותל

מספר חתימות

93
 
100  

בס"ד

לכבוד הרב שמואל רבינוביץ שליט"א

רב הכותל

שלום רב

הנדון: קריאה מחודשת לשמירה על קדושת הכותל 

במלאת שנה לאירוע חילול ה' ההמוני שביצעו נשות הפרובוקציה הרפורמיות בכותל, אירוע שבמהלכו מנכ"לית הארגון רצה עם תפילין על המצח ועם ספר תורה בידיה  כאילו היה כדורגל, והסרטון של הריצה הזו פורסם בעולם עם פס קול של משחק כדורגל, וחודש לאחר מכן פרצה הקורונה לחיינו, ברצוננו להביע את הערכתנו למאבק האיתן והעיקש שנעשה על ידיכם לעכב ולו במשהו את חילול קדושת הכותל וחילול קדושת עזרת הנשים וחילול ה' העצום הנעשה על ידי קבוצה זו.

מעשיהן של נשות הפרובוקציה הרפורמית פוגעים באמונה היהודית פגיעה גסה וחמורה. הן באות עם פולחן שעיוות את תפילת שמונה עשרה באופן שהרס את משמעותה ומורד בעיקרי האמונה, באות לשריד בית המקדש עם פולחן שמחק את התפילות על חזרה לעבודת בית המקדש, לועגות בצורה רעה ופוגענית לכל עיקרי אמונתנו, וגורמות למליוני מתפללות מאמינות לכאב נורא ולחרדות איומות בגין חילול הקודש שהן עושות ומשחקות באש במקום הכי קדוש ורגיש, למרגלות הר הבית.

בנוסף לכל אלו, הן גם עוברות על חוקי המדינה, ומדי חודש בחודשו מנסות, כל פעם בצורה מזעזעת, לחלל את ספר התורה עם פולחן שעובר על "לא תישא את שם השם לשוא" שכתוב בתוך ספר התורה, ועם קריאת טקסטים שהן עצמן מחקו מתוך סידור הפולחן שלהן – ולפעמים תוך התפוצצות מצחוק מול ספר תורה פתוח.

מעשי הביזוי שהן עושות כוללות: הכנסת ספר התורה לבגדיהן הפנימיים בצורה בזויה ומשפילה, הכנסת ספר התורה לשרותים, אלימות כלפי נשים, לעג על עיקרי היהדות, ביזוי ספר התורה, ועוד.

וכעת הן מגישות עתירה שקרית נגד רב הכותל בגין כך שהן עוברות בדיקה בטחונית בדיוק כמו כל מי שבא בשערי הכותל, ומשקרות כאילו הבדיקה נערכת רק להן, בעוד הבדיקה נערכת לכל אחד ואחת שמגיעים בשערי המקום הקדוש הזה.

לכן ברצוננו לחזק את רב הכותל והקרן למורשת הכותל בצעדים שהם עושים למנוע את הכנסת ספר תורה למטרות של חילולו, וגם לבקש בכל לשון של בקשה למנוע את פולחן החילול הזה של נשות הפרובוקציה בכותל המערבי שריד בית מקדשנו.

לא חזרנו לארץ אחרי אלפיים שנה על מנת לחלל את המקום עליו התפללנו כל כך הרבה שנים!

בתקווה שבית קודשנו ישמר בקדושתו ושמדינת היהודים היחידה בעולם תתחיל להתייחס ולכבד גם רגשי דת של הדת היהודית.

שומרות קדושת הכותל

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

26/01/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
24/01/2021
העצומה נפתחה