קיום בחינות סמסטר ב' בזום

קיום בחינות סמסטר ב' בזום

מספר חתימות

53
 
10,000  

לכבוד מדור בחינות בר אילן,

אנו, סטודנטים שנה א' לניהול טכנולוגיה ולוגיסטיקה, פונים אליכם בבקשה לקיים בחינות מתוקשבות כפי שנעשו עד כה השנה, בהתחשב בעובדות להלן:

ראשית, התמודדנו עם שנה מאתגרת, שהביאה אותנו להתמודדות עם מציאות מורכבת שאילצה אותנו להסתגל לאופן למידה חדש, מקוון, השונה מכל מה שלמדנו בחיינו. התמודדות זו הייתה לא פשוטה והוציאה אותנו מאזור הנוחות. לאור הסתגלותנו לסביבת למידה בזום במשך שנה שלמה, ולמבחנים מקוונים בסמסטר א', מן הראוי כי נסיים שנה זו עם מבחנים מקוונים הן במסטר ב'.

יתר על כן, בפן הבריאותי, חזרה למבחנים בקמפוס יאלצו מפגש רב בין סטודנטים ועומס בכיתות. זאת כאשר לא כולנו מחוסנים והקורונה טרם חלפה מן העולם.

זאת ועוד, מנגד לרצוננו, רובנו נאלצנו לשוב לבתי ההורים ובכך להתרחק משמעותית מהקמפוס. דבר זה, מקשה עלינו לנכוח פיזית במבחנים הפרונטליים הרבים שיש לפנינו.

לסיכום, אנו סבורים כי יש לקיים את המבחנים דרך הזום כפי שנערך הסמסטר כולו. שיטה זו הוכיחה את עצמה כעובדת ומוצלחת בסמסטר הקודם. אין סיבה משמעותית ומצדיקה לקיום מבחנים בקמפוס במסמטר ב'.

מכאן, אנו מבקשים את התחשבותכם במציאות משונה זו, והתאמתכם למצב הקיים. כולנו בתקווה כי שנה הבאה תתנהל באופן רגיל ונחזור לשגרת לימודים פוריה.

תודה רבה על ההתחשבות וההבנה,

תלמידי ניהול 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

11/06/2021
העצומה השיגה 50 חתימות!
10/06/2021
העצומה נפתחה