להשעות מיידית את מפלגת ישראל ביתינו מהשתתפות בבחירות לכנסת 23

להשעות מיידית את מפלגת ישראל ביתינו מהשתתפות בבחירות לכנסת 23

מספר חתימות

1,594
 
1,600  

כבוד יו"ר ועדת הבחירות לכנסת 23 !

 אנו, יהודי ברית המועצות לשעבר, שעלינו למדינת ישראל בתקופות שונות ומצאנו כאן את הבית היהודי במולדת, נחשפנו בשנה האחרונה, ולמעשה לאורך כל תקופת הבחירות לקמפיין בחירות של מפלגת ״ישראל ביתינו״ בשפה הרוסית, וברצונינו להביע את שאט נפש מתוכן הקמפיין אשר שונה לחלוטין מהקמפיין של מפלגה זו בעברית. 

הקמפיין ברוסית הנו שיקרי, מגמתי, ולמעשה אנטישמי, הוא מסית כנגד הציבור הדתי והחרדי, מלא בהכפשות נגד אנשים דתיים, מכנה אותם ״טפילים״, המנצלים כביכול את תקציבי המדינה על חשבון המגזר הרוסי ומעביר מסר כי המגזר הרוסי נושא בעול מימון  חיי המגזר החרדי. חברי הכנסת, המופיעים בסרטוני התעמולה מסיתים רגשית  את ציבור הבוחרים וזורעים אימה מפני ״מדינת ההלכה״ בדיונית. קמפיין כזה עורר אצל חלקים מסוימים של המגזר הרוסי גלי אנטישמיות אמיתית, עם קריאות לאלימות נגד חרדים  וציונים דתיים ״משיחיים״ (ברשתות החברתיות).

הקמפיינרים של ״ישראל ביתינו״ מנסים ליצור אווירה בקרב הבוחרים דוברי הרוסית כי בכוונת הדתיים והחרדים  לרדוף, להפלות ולמעשה להשתלט על חייהם של הישראלים החילוניים. כמו כן, כמה מפעילי מפלגת ישראל ביתינו, מאשימים את המגזר החרדי כולו במעורבות בעבירות פדופיליה. כל זה יותר מדי מזכיר את עלילות הדם ורדיפת יהודים לאורך ההיסטוריה ומעורר אצל הבוחרים של ״ישראל ביתינו רגשות שנאה עזים כלפי הציבור הדתי והחרדי כולו, ולמעשה כלפי הצביון היהודי של המדינה, יש שקוראים ״לזרוק את ההלכה למזבלה״.

עלינו להדגיש כי  הנהגת ״ישראל ביתינו״  לא מצאה לנכון להנמיך את להבות השנאה אצל ציבור הבוחרים ולא הרחיקה את עצמה אף מההכפשות החמורות ביותר שנאמרו על ידי תומכיהם ברשתות החברתיות ובמרחב האינטרנטי הציבורי, ובכך בפועל הביעה סולידריות והזדהות בשתיקה עם הנאמר, גם כאשר חלק מהבוחרים משמיעים סיסמאות אנטישמיות מובהקות ואף קוראים לפוגרומים. הנהגת המפלגה או פעיליה מעולם לא הופיעו בהצהרה בגנות ביטויים אלה, למרות שהם מופצים גם בעמודים הרשמיים של מנהיגי המפלגה ברשתות החברתיות!

הבורות של רבים מעולים אלה, שאינם דוברי השפה העברית, אינם מכירים את היהדות כלל ואת ההיסטוריה של העם היהודי ואינם מכירים באופן אישי את אוכלוסיית המגזר הדתי והחרדי, מאפשרת לפוליטיקאים אלה לנצל את מעמדם ולהציג מידע אודות המגזר הדתי-החרדי באופן מעוות, מגמתי ומטעה, כדי להגביר את הבדלנות של העולים הללו מהחברה הישראלית. כל זה נעשה אך ורק בשפה הרוסית ומושתק על ידי ערוצי התקשורת הרשמיים, כולל בשפה הרוסית. בשל כך, הציבור הישראלי הדובר עברית אינה מודע לעבודה ההרסנית של המפלגה המכנה את עצמה מפלגה יהודית, ולהשלכות החברתיות עתידיות מסוכנות ביותר על חיי החברה הישראלית כולה. לציין כי בשנים האחרונות, בלחץ מאסיבי של שדולת ישראל ביתינו בכנסת,  שונה החוק כך שלהשיג אזרחות ישראלית יחד עם דרכון וזכות לבחור לוקח לעולים כמה ימים בלבד. כל התהליכים הנסתרים הללו מתרחשים מול עינינו,  ומתחת לאפו של רוב רובו של ציבור הוותיקים וילידי הארץ, שאינם מודעים לדבר, וזה מאפשר למפלגת ישראל ביתינו לעסוק בהסתה פרועה זו, שבכל מדינה אחרת בעולם הייתה נחשבת לעבירה פלילית והיתה מובילה להרחקתה מפעילות פוליטית.

אנו מימשנו את זכותינו לעלות למדינה יהודית לאומית וריבונית, בידיעה כי חוקי המדינה מגנים על אורח החיים היהודי במרחב הציבורי. אי נקיטת אמצעים נדרשים מצד הרשויות להפסקה מיידית של תופעה עגומה זו בפוליטיקה הישראלית, מהווה למעשה הפרת מחויבות מדינת ישראל כלפי עולים, אשר הגיעו למדינה היהודית  בתקווה למצוא כאן בית יהודי לאומי.

דרישתינו היא להשעות מיידית את מפלגת ישראל ביתינו מהשתתפות בבחירות לכנסת 23 כמפלגה אנטישמית.

ניתן לראות כאן http://rjews.com

Уважаемый председатель избирательной комиссии!
Мы, евреи вернувшиеся в разные годы в государство Израиль из стран бывшего СССР и надеявшиеся найти здесь свою родину, требуем отстранения от выборов партии Авигдора Либермана НДИ.
Кампейн на русском языке, насыщенный ложью и наветами на религиозных евреев, объявление харедим "паразитами" и агрессивная пропаганда с использованием эмоционального воздействия и запугивания вымышленным "государством Галахи", вызвала в некоторой части русскоязычной общины взрыв настоящего антисемитизма с призывами к насилию в отношении к харедим и "мессианцев" из числа религиозных сионистов.
 
Внушение русскоязычному электорату мысли о желании харедим преследовать, поработить, и уничтожить светских израильтян, а также обвинения (устами некоторых деятелей НДИ) в педофилии, якобы, свойственной всем членам харедимной общины, - слишком напоминает кровавые наветы и вызывает соответствующие реакции у многих сторонников НДИ.
 
При этом руководство НДИ ни разу не сочло нужным охладить пыл своих сторонников и не отмежевалось даже от самых одиозных заявлений, сделанных сторонниками этой партии в публичном интернет-пространстве, выразив таким образом молчаливую солидарность со своими сторонниками, многие из которых не брезгуют откровенно погромными лозунгами и призывами. партия НДИ ни разу не выступила с заявлением что осуждает такие призывы, и лиц, эти призывы распространяющих, в том числе и на официальных страницах деятелей партии в социальных сетях!
 
Невежество многих репатриатрантов, часто не имеющих представления о иудаизме и некомфотно себя чувствующими в еврейской стране, а также незнакомых с жизнью религиозной общины позволяет политику, говорящему по-русски использовать свой авторитет для увеличения отчуждения репатриантов от израильского общества. Все это делается исключительно на русском языке и умалчивается большинством каналов СМИ. Благодаря этому израильское общество не осведомлено о том, какую разрушительную работу ведет партия, называющая себя еврейской и какие социальные последствия это может иметь, вследствие того, в частности, что в последние годы получение израильского гражданства вместе с паспортом и избирательным правом (благодаря лоббированию той же партии НДИ) занимает считанные дни. Все эти процессы, которые для коренных жителей страны происходят как бы на другой планете, порождают безнаказанность пропаганды, которая в любой другой стране мира повлекла бы за собой уголовное наказание и отстранение от политической деятельности.
 
Мы реализовали право на репатриацию в национальное еврейское суверенное государство, убедившись, что именно в нем законом гарантирована охрана еврейского образа жизни в публичном пространстве. Это явление, в сущности, является нарушением обязательства Государства Исраэль по отношению к репатриантам, которые совершили алию, надеясь найти тут еврейский дом.
 
  Мы требуем немедленного отстранения партии НДИ от участия в выборах в Кнессет 23 созыва, как партии, распространяющей антисемитизм.
 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

10/01/2020
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
24/12/2019
העצומה השיגה 500 חתימות!
20/12/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
20/12/2019
העצומה נפתחה