עזרו לנו לשמור על בית הספר לטניס בקאנטרי צהלה!

אין תמונה

מספר חתימות

353
 
500  

בעקבות ההחלטה להעביר את קאנטרי צהלה לידי עיריית תל אביב, ישנו חשש ממשי להמשך קיומו של בית הספר לטניס בניהולו של יפתח בר לבב!

החל משנת 2020, כשניהול הטניס הועבר לידי יפתח, חל שינוי עצום בהתפתחות ענף הטניס בקאנטרי צהלה, ממנו נהנים כל תושבי השכונות הסובבות לו – מבוגרים וילדים כאחד.יפתח הצליח להקים בית ספר לטניס ברמה הגבוהה ביותר!

ברמה המקצועית – גויסו מאמנים איכותיים עם ידע רב ואיכויות אימון מהגבוהות ביותר, כולל קבוצות תחרותיות ברמה הארצית.

ברמה הספורטיבית, חברתית, רגשית - בית הספר העלה את רמת המודעות לערכי הספורט ככלל ולטניס בפרט ואפשר לילדים שלא מצאו את מקומם באף מסגרת ספורטיבית אחרת, להתמיד, לקבל ערך מוסף וכלים לחיים ואף העניק להם יציבות אליה ילדינו זקוקים כ"כ, במיוחד בתקופה זו ובכלל בשנים האחרונות.

אנו ההורים ותושבי השכונות הסובבות את קאנטרי צהלה "שבעים" מחוגים ממוצעים ומעוניינים לשמור על שגרת ואיכות האימונים של ילדינו ותושבי השכונה כפי שהיא כיום.

 שורה תחתונה

מנסיון עבר, במקרים זהים בהם ניהול פרטי וייחודי המתמקצע בתחומו, עובר לגוף ציבורי ובמקרה שלנו, עובר לניהולה של העירייה/מוסדות חינוך או לחילופין "עסקן" המרבה במחיר במכרזי העירייה, רמת המקצועיות נפגעת מיידית!

ברור לנו כי לא נקבל רמת איכות כמו זו הקיימת כיום בבית הספר לטניס בניהולו של יפתח בר לבב, באף מסגרת אחרת שתוצע על ידי העירייה.

לאור כל זאת, אנו קוראים לכם לחתום על עצומה זו, בשם הורי המתאמנים, המתאמנים והמעורבים בדבר.

אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לא לעשות שום שינוי בטניס!

לא לצמצם את כמות מגרשי הטניס. (חמישה מגרשים)

להשאיר את בית הספר לטניס בדיוק כפי שהוא כיום, מנוהל באופן עצמאי על ידי יפתח בר לבב.

נשמח לקבל את תמיכתכם

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

07/01/2024
העצומה השיגה 100 חתימות!
06/01/2024
העצומה נפתחה