תהילה-אוולינה אומרת לא להצנחת מנהלת

אין תמונה

מספר חתימות

160
 
400  

עצומה להמשכת כהונת  בברלי גריווץ או מינוי שולי רוזנק-אייזקס לניהול בית הספר תהילה (אוולינה)

אנו הורי תלמידות תהילה (אוולינה) החתומים מטה, קוראים בזאת לעיריית ירושלים ולמשרד החינוך להאריך את כהונת בברלי גריווץ או למנות את שולי רוזנק-אייזקס כמנהלת בית ספר.

כהורים לתלמידות בית הספר נדהמנו לפני מספר ימים כאשר שמענו את השמועה, שבברלי לא תמשיך כמנהלת מפאת גיל הפרישה, וגם שולי לא נבחרה במכרז.

אנו וילדותינו עומדים מול שוקת שבורה, כאשר שתי המנהיגות של בית הספר נעלמות, ואת מקומן עתידה לתפוס מישהי שלא ידענו עליה, ולא חיה את ה- DNA של בית הספר.

המעשה הזה משול להוצאת נשמה מתוך גוף.  מה נשאר ?!   

האם יש סיבה כל כך חזקה שבגללה שווה לעשות את הניתוח המסוכן הזה ?!   לא !  ההיפך.

הורים רבים שולחים את בנותיהם לבית הספר, ורבים אחרים נרשמו אליו, מתוך אמון מלא בהנהלה ובהנהגה, ובהסתמך על כך שנמסר שבברלי תהיה המנהלת, ושבהמשך השנים הבאות תחליף אותה ממשיכתה הטבעית והמוצלחת – שולי.

בברלי היא המקימה של המפעל המיוחד הזה, ושולי שהינה אשת חינוך ברמ"ח איבריה ומלמדת בבית הספר כבר 9 שנים, חיה את המקום ואת הרוח של בית הספר.

הדבר הוא בנפשנו, ולא ניתן לקחת סיכונים מיותרים של זעזועים צפויים בבית הספר ופגיעה קשה בילדותינו, כאשר האופציה היא המשך ההצלחה הקיימת על ידי אנשים שהצלחתם בבית הספר הוכחה, שה- DNA של בית הספר טבוע בהם, שהם מקובלים על התלמידות, על ההורים ועל הצוות החינוכי.

ועוד יש לשאול - איך הגענו למצב בו חודשיים טרם פתיחת שנת הלימודים אין מנהלת לבית הספר שתכין את השנה הבאה ?!  האם הדברים לא היו ידועים מראש ?

לכן, כאמור, אנו קוראים לכם להאריך את כהונת בברלי גריווץ או למנות את שולי רוזנק-אייזקס כמנהלת בית ספר לאלתר.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

03/07/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
02/07/2019
העצומה נפתחה