ילדי תלמי הדר לא יעברו טלטלה נוספת!

ילדי תלמי הדר לא יעברו טלטלה נוספת!

מספר חתימות

254
 
250  

בס"ד                                                                        יום שישי כ"ח באייר 22.05.2020

      לכבוד                                                                          ‏

      מר יצחק קשת, ראש עיריית חריש

                 הנדון: החלטת עיריית חריש- מעבר בי"ס "תלמי הדר" בשנת הלימודים תשפ"א

 

  1. הבוקר הופתענו מהודעתך בעניין החלטת העירייה שבנדון, על פיה צפוי ביה"ס "תלמי הדר" לעבור למשכן חדש בשנת הלימודים הבאה. 
  2. לצערנו התבשרנו על ההחלטה בהודעה שפורסמה ברשתות החברתיות. מהלך זה מנוגד לאופן ההדברות עד כה, כאשר בשיחה ביננו נאמר במפורש  כי בתנאים אלו לא נוכל לעבור, ונראה היה שישנה הבנה והסכמה.אולם באופן מפתיע, מתוך שיקולים שאינם טובת ילדנו לא נותרה שום משמעות לשיח בין הרשות לבין הנהגת  ההורים של בית הספר. 
  3. נדגיש, כי אין זו הפעם הראשונה בה נדרש בית הספר תלמי הדר לעבור מבנה, כאשר הלכה למעשה, היה והמעבר למשכן החדש יתבצע, הרי שבית הספר יעבור למבנה אחר בפעם השלישית מאז הקמתו, תוך כשלוש שנים. חשוב ביותר לציין כי כמו לכל מבנה חדש גם לבית ספר ישנן ''שנות בדק'' בהן ביה"ס בעיקר עסוק בצרכיו הפיזים הבסיסים. דבר השואב אנרגיות רבות שתובעות את מחירן הרגשי והלימודי של צוותי ההוראה, ההורים ובראש- התלמידים.
  4. לא נעלם מענינו, כי אנו גרים בעיר חדשה בישראל, אשר בהקמתה וביישובה קיימים אתגרים רבים. יחד עם זאת, אנו עושים כל שביכולתנו לייצר יציבות בתוך אי הוודאות של בניית עיר. לא ייתכן שבמערך השיקולים מגזר רחב באוכלוסיית העיר יעבור טלטלות רבות כל כך, באופן בלתי פרופורציונלי.  
  5. ראוי להדגיש מספר אתגרים המוכרים לכל ויש לתת עליהם את הדעת בקבלת החלטות:א. קליטת התלמידים בבית הספר גדלה מאוד מידי שנה, אין יציבות כיתתית ובכל שנה הכיתות מתפצלות ומורכבות מחדש. ב. מנהלת בית הספר סיימה את תפקידה, בית ספר לא יכול לעבור למבנה חדש ללא הנהלה יציבה שתדאג למכלול הצרכים ומשמעותם.ג. בלוח זמנים קצר כל כך אנו למודי נסיון שאולי נקבל מפתח ב 01.09.2020 אולם עד שיהיה גם ציוד בסיסי כמו שולחנות, כסאות ומזגנים יכול לקחת זמן רב.ד. הכנת התשתית התחבורתית כלל אינה מוכנה ואינה בטיחותית. 
 • נציין, כי אנו מוכנים להידבר עם נציגי הרשות, בניסיון להגיע להבנות ולשינוי ההחלטה וזאת טרם נחריף את צעדינו, שכן לא נוכל להשלים עם פגיעה כה קשה ולא מידתית בחינוך ילדנו. 
 • לפיכך, נבקש להיפגש בדחיפות איתך ועם הגורמים הרלוונטיים ברשות המקומית לצורך דיון מחדש בנושא ההחלטה שבנדון.  

                                                        בברכה,                                                                                שרית יוחנן, יו"ר מנהיגות ההורים                                       חברי ההנהגה והורי בית ספר תלמי הדר

         העתק

         ד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה, משרד החינוך

         מר יעקב נתניהו, מנכ"ל עיריית חריש

         מר ישראל שלו, מנהל אגף החינוך עיריית חריש

         מר יוחאי פראג'י, יו"ר ועדת חינוך עיריית חריש

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

23/05/2020
העצומה השיגה 100 חתימות!
22/05/2020
העצומה השיגה 50 חתימות!
22/05/2020
העצומה נפתחה