לשחרר את פרופיל הפיסבוק של טל אפרים ז״ל

לשחרר את פרופיל הפיסבוק של טל אפרים ז״ל

מספר חתימות

143
 
100,000  

אני אמא של טל אפרים ז"ל שנהרג בתאונת אופנוע ב 15.1.2017. בן 23 במותו.

תוך מספר ימים מהמוות של טל, פרופיל הפיסבוק שלו הפך ל"מונצח" - חברים אינם יכולים להצטרף לפרופיל שלו והתכנים הפכו להיות רק לחברים בפיסבוק ולא מאפשרים לי להוריד את התכנים של הפרופיל שלו.

הכאב על האובדן והאסון הזה עצום. מתוך הכאב הזה, הרצון לשמר כל דבר המנציח את זכרו מוכר אולי רק למי שאיבד אדם קרוב ואהוב מאד - ואולי רק הם יכולים להבין את העצומה הזו על פייסבוק - לעומת אחרים שאולי יגידו שמתוך האובדן הקשה הזה , למי יש כוחות להתמודד עם פרופיל של פיסבוק. בזמנים כאלו כל דבר ופירור המנציח את זכר האהובים לנו חשוב ומשמעותי. ומוצאים כח למה שמשמעותי באובדן , מסתבר. 

אז שלחתי מיילים, פקסים לכל הכתובות המפורסמות אך לא קיבלתי כל תשובה.

השנים יעברו ואני אשאר עם הזכרונות מבני ואני רוצה לפחות להוריד את התכנים שלו למזכרת. 

טל היה אדם של אנשים וחברים וחי את החיים בלייב עם כולם - לא רק בפייסבוק - לטל היו חברים רבים וטובים מהחיים - מהילדות ומכל חוויות החיים שלו ולא כולם נמצאים בפיסבוק שלו.

העדיפות היא שפייסבוק יאפשרו לי ולמשפחה שליטה מלאה על הפרופיל שלו כך שנוכל להוסיף חברים מחייו שלא היו חבריו בפייסבוק לפרופיל שלו ולהפוך את הפוסטים לציבוריים כך שזכרו ישאר מונצח באמת ולפרסם שם אירועים לזכרו שסביר שיהיו בעתיד.

כל ההתנהלות הזו של פייסבוק במוות של אדם יקר ובני האהוב מקוממת ומזלזלת. אני מבקשת תשובות ואפשרות להוריד את התכנים שלו לפחות.

אנא הפיצו ושתפו בפוסטים ומוזמנים לחתום על העצומה, אולי אולי בפייסבוק יהיו רגישים מספיק לאפשר לי להוריד את התכנים שלו. לפחות את זה.

כתבה ב"חי בלילה" על הנושא: קישור

זה הפרופיל של טל: פרופיל פייסבוק Tal Efraim

זה הפרופיל שלי מוזמנים ליצור עמי קשר: פרופיל פייסבוק Ziva Efraim

אתם גם מוזמנים לכתוב לפייסבוק ישראל: פייסבוק תל אביב

אני מודה לכם מקרב לב על חתימתכם, שיתוף בקבוצות המתאימות כך שיהפוך ויראלי ויצור לחץ על פייסבוק לאפשר לאמא לקבל את התכנים של בנה שנהרג.

זיוה אפרים

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

14/03/2017
העצומה השיגה 100 חתימות!
13/03/2017
העצומה השיגה 50 חתימות!
12/03/2017
העצומה נפתחה