השרה גילה גמליאל! דרוש מהפך במשרד להגנת הסביבה!

השרה גילה גמליאל! דרוש מהפך במשרד להגנת הסביבה!

מספר חתימות

291
 
1,000  

השרה גילה גמליאל! דרוש מהפך במשרד להגנת הסביבה!

השטחים הציבוריים ונכסי הטבע של מדינת ישראל מלאים בזבל. הזוהמה ברשות הרבים התגברה במיוחד בשנה האחרונה והעתיד נראה קודר מתמיד. להלן קישור לחלק הראשון של מיצג הזבל הגדול של ישראל אשר ממחיש את ממדי התופעה המחרידה. הגיע זבל עד נפש. קישור למיצג הזבל הראשון: 

https://www.youtube.com/watch?v=aCrDp_IrYdU

אנו תושבי ישראל מכל המגזרים והעדות, ומכל גווני הקשת של החברה הישראלית, מביעים שאט נפש ותחושה קשה מהתופעה המחרידה, ובמיוחד ומאוזלת ידו של המשרד להגנת הסביבה, בטיפול בתופעה זו. מדובר פה בכשל מערכתי, ניהולי וחינוכי של מדינת ישראל אשר פוגע קשות בבריאות הציבור, באיכות הסביבה ואיכות החיים של כולנו. מה שהיה עד כה לא הצליח, ומה שמתוכנן לעתיד הקרוב, מתוכנן לפי אותה גישה שלא הצליחה!

אנו דורשים שינוי דחוף בגישה: בחקיקה, באכיפה, בהסברה ובחינוך. שינוי הגישה חייב להיות דרמטי, כי אנחנו במצב חירום, מצב קשה, שבו הזבל מזהם את מקורות השתיה והמים בישראל.

אנו דורשים כי שינוי הגישה יהיה בגישת המיזם החברתי החדש "קחו איתכם את הזבל",  אשר מדגיש כי נחוץ פתרון שורש לבעיה. הפתרון חייב  להדגיש את האחריות האישית של כל התושבים וכל הרשויות, כך שלא תושאר פסולת ברשות הרבים. אנחנו חושבים כי פעילות של ניקיון היא טיפול בסימפטום בלבד ולא טיפול בבעיה.

אם גם אתם רוצים שינוי דרמטי – חתמו על העצומה וביחד נוביל לשינוי שבו אזרחים יפסיקו להשליך זבל לכל עבר.  בואו נשמור על הארץ שלנו!

הצטרפו אלינו לפייסבוק  קבוצת "קחו איתכם את הזבל"

מייל המיזם - [email protected]

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

07/10/2020
העצומה השיגה 100 חתימות!
06/10/2020
העצומה השיגה 50 חתימות!
06/10/2020
העצומה נפתחה