מפסיקים לממן את תאגיד השידור

מפסיקים לממן את תאגיד השידור

מספר חתימות

22
 
1,000  
פורסם בתאריך: 23/02/2024
 

זוהי עצומה נגד תאגיד השידור שכופה את כולנו לממן את התכנים הרדודים, הארסיים וההרסניים שהתכניות זהו זה ודו"ח רולניק משדרים לכולנו בפריים טיים. 

מתוך מאמרו של קלמן ליבסקינד בנוגע למימון תאגיד השידור, אשר בו הוא עצמו עובד ומתפרנס, ולמרות זאת בחר באומץ לכתוב מאמר זה.

"מהות הסדרות האלה שמייצר תאגיד השידור הציבורי, להסית, לבזות וללעוג לימניים, לדתיים, למזרחיים, למתנחלים, לתומכי נתניהו ולכל מי שלא בקבוצה "הנכונה". חצי מהחברה הישראלית משלמת על תעמולה שמציגה אותה כאסון"

ממשיך ליבסקינד: 

תושבי גוש קטיף לשעבר, שגם הם מממנים מכיסם את "זהו זה", לא עשו רע לאיש. אתם חושבים שההתנתקות הייתה מוצדקת? סבבה. אתם חושבים שהיא שיפרה את מצבנו הביטחוני? נו, בסדר. אבל ללעוג כך לאנשים שלא חטאו ולא פשעו ומפעל חייהם חרב? לצחוק כך על מי שהמדינה הרסה את בתיהם ועקרה את מתיהם מבית העלמין שלהם? להשוות אותם ל"גוש ממאיר"? זה באמת מצחיק אתכם? והדחקה על זה שהם נאלצו להתגונן מפני הטרור, ולנסוע ברכב ממוגן, היא באמת נושא לבדיחה על חשבונם?נסו לדמיין שבעוד עשר שנים תוכנית טלוויזיה תסתלבט על תושבי קיבוץ בארי שנאלצים להיות מאובטחים, רק כדי שהנוח'בה לא יחטפו אותם שוב ולא יאנסו שוב את בנותיהם. נשמע לכם סביר? יכול להיות שמערכונים כאלה מותר להפיק רק נגד דתיים ומתנחלים?

לינק לכתבה: https://m.maariv.co.il/journalists/Article-1078525?utm_source=whatsapp

כל מי שמרגיש או מרגישה שהם לא נמצאים בקבוצה "הנכונה" חייבים לחתום על העצומה הזו ולהגיד לערוץ התאגיד עד כאן!! אנחנו לא ממנים את זה יותר! 

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו