סוזי בום לפסטיגל 2019!

סוזי בום לפסטיגל 2019!

מספר חתימות

222
 
10,000  

אנחנו קוראות וקוראים לפסטיגל 2019 לכלול את כוכבת הנוער הנוצצת ביותר, אחת היוטיובריות המובילות בישראל, מהמופיעות המנוסות ביותר בתחום הבידור בארץ, את מלכת הדראג של ישראל:

סוזי בום!

לא רק שסוזי היא אחת ממלכות הדראג הפופולריות בארץ שבנתה את עצמה בעשר אצבעות, כמלכת דראג שמגיעה מבית דתי היא יכולה גם ללמד את הקהל שיעור מופלא בסובלנות, קבלת השונה וקבלה עצמית - וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על איזו מופיעה מטריפה ויצירתית היא, על עקבים, בכל הארץ, לפחות שלוש הופעות ביום מקריית שמנוה ועד אילת (ביום אחד!).

בינינו? כולם בפסטיגל מופיעים בליפסינק, אז יאללה - סוזי יכולה לעשות לכל המופיעות והמופיעים בית ספר בזה, ויעידו כל מי שהיו בהופעות שלה שהיא גם אחד האנשים הכי מצחיקים בארץ. זה באמת יהיה פספוס שלא להעלות את הקסם של סוזי בום על במת הפסטיגל.

ברמה האישית, סוזי בום היא מודל חיובי לכל ילדה וילד, גם אם ירצו להיות נינג'ה, מדען או מדענית, או בוב הבנאי או וונדר וומן, ולא נסיכה. עם שני תארים וניסיון עשיר בהוראה, לאחר קריירה עניפה בפרסום, סוזי בום הפכה לשם דבר כמעט בכל בית בישראל בעבודה קשה מאוד. העסק שהיא הקימה בשתי ידיה העדינות והחטובות הפך מהר מאוד לא רק לאימפריית הופעות, אלא כולל גם את ערוץ היוטיוב הנוצץ שלה וגם טווח רחב של מוצרים - מכוסות קפה ועד קרם ידיים - והכל בחיוך, באהבה, בגאווה, בסובלנות ובשנינה, תוך כדי שהיא נראית הכי נוצצת שאפשר.

אז בואו נוסיף קצת אבק כוכבים, אהבת השונה, קבלה עצמית, מקצוענות מהשורה הראשונה וקסם אישי לפסטיגל 2019!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

25/06/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
25/06/2019
העצומה נפתחה