קץ לרצח העם בסוריה בפרט - ובעולם הערבי בכלל

קץ לרצח העם בסוריה בפרט - ובעולם הערבי בכלל

מספר חתימות

29
 
100,000  
פורסם בתאריך: 04/02/2012
 

4.2.2012

                                                   שימו קץ לרצח העם בסוריה!

כאדם, כאשה, כבת לעם היהודי, כישראלית, כבת לניצולי שואה - שרוב בני משפחתה נטבחו בה - אני יוצאת בזעקה נרגשת אל בני עמי, אל כל אזרחי ישראל - על כל גוניהם ודתותיהם, אל כל מנהיגי ישראל וח"כיה - אל כל אזרחי ומנהיגי העולם:                      

                                  עיצרו את רצח העם בסוריה ובמדינות האזור כולו

שבהן קמו האזרחים ויצאו להלחם באומץ רב, והקריבו את חייהם למען השלטת דמוקראטיה, לחיים בחופש, קידמה וכבוד - ומרדו כנגד שלטון העריצים המושחתים השולטים בהם ב"יד ברזל", מונעים מהם "זכויות אדם ואזרח" בסיסיות, טובחים בהם ללא רחם, אוסרים, מענים, מעבידים, אונסים, מרעיבים, גוזלים אותם, ורודים בהם זה שנים רבות!

אך לפני ימים ספורים צויין בעצרת ה"אומות המאוחדות" ובטכסים ברחבי העולם, "יום הזכרון הבין לאומי לשואה ולגבורה" - לזכר השמדת ששה מליון מבני עמינו במלחמת העולם השנייה.

רוב אומות העולם, בזמנו - התעלמו מזעקת בני עמינו, ואם שעו לה, היה זה באיחור רב. חלקן, אף "מכות על חטא" היום, על התעלמותן זו - שהנה "פשע" מכל היבט אפשרי. מנהיגים בחלקן האחר של האומות, עדיין מוכרים כ"מכחישי שואה" אף בימינו אנו. מדינות רבות אף חוקקו חוקים כנגד מכחישי השואה והשיתו עונשים כבדים על מפרי החוק. אך כנראה שעוד לא נלמדו "לקחי השואה" אם עדיין העולם עומד מנגד ולא עושה מעשה ומתערב להפסקת הטבח שעושים השליטים בבני עמם הם, או בעמים אחרים - בכל רחבי העולם, ולא רק באזורינו. בזמנו זעקנו: "לא עוד"! ומנהיגי מדינות ה"עולם הנאור" - הבטיחו והצהירו קבל עם ועולם, ששואה כזו לא תשוב ותתרחש - שהם לא יעמדו מנגד כאשר מתחולל טבח, רצח עם, בכל מקום שהוא על ה"גלובוס"! על האו"ם ומוסדותיו לקום ולהפסיק מיידית בכל דרך שהיא את הטבח, לרדוף עד חרמה את ה"שולחים ומשלחים", לעצרם, ולהעמיד לדין את מבצעיו על "פשעים כנגד האנושות" - כפי שעשו בזמנו בבוסנייה ובסרביה.

אין שום שואה בתולדות האנושות שתדמה ל"שואה" שעבר העם היהודי, ועלינו גם להיות מחוייבים לדאוג לכך שגם לא תהייה!

                                      בל נאמר: "לא ראינו, לא ידענו, לא שמענו"!!! 

שום אינטרס - פוליטי, כלכלי, בטחוני, אסטראטגי או אחר - אינו מהווה שום "הצדקה" לא להתערב במניעת טבח אכזרי ובלתי אנושי שכזה, של אנשים, נשים וטף - החפים מכל פשע, שיזכר לדיראון עולם על גבי דפי ההסטוריה! בל נאמר: הם אוייבינו - שישחטו אחד את השני, מצידינו! כבר נאמר: "בנפול אוייבך אל תשמח"! האוייב הבא שיקום לנו, יהיה אכזר פי אלפי מונים! יש לנו גם חובה ואחריות כלפי הערכים האנושיים והמוסריים הבסיסיים שלנו, לנסות ולמנוע מעשים כגון אלו, שהם:                                      

                                                      "פשעים כנגד האנושות"!

ואם נהייה ריאליים, השליטים הללו ש"ירדו מכסאם" הביאו עלינו אוייבים מרים יותר - שהיו אף אכזריים יותר גם כלפי עמם ושכניהם! ראה החלפת שילטון אבו מאזן ב"חמא"ס", שילטון מובראק ב"אחים המוסלמים" במצרים, ראה את השילטון בטורקיה ובאיראן, ויש עוד דוגמאות רבות לאכזריות ולהקצנה - בעיקר המוסלמית, על כל גווניה -  בימינו אנו.מצ"ב כתבה מתכנית "עובדה" 3/2012 ערוץ 2 - עם עדויות על הטבח הנורא שעורך שליט סוריה בעמו - והוכחות על מעורבותה של איראן בחסותם של החיזבאללה" ו"החמאס"!

"http://www.mako.co.il/mako-vod-keshet/uvda-2012/VOD-06a031da1fa0631018.htm

כמו כן, יש גם לצאת כנגד המדינות, בראשן רוסיה וסין - הממאנות לתמוך במועצת הביטחון בהחלטות שישימו קץ לטבח הנורא!

אנא הפיצו עצומה זו, חיתמו עליה, תמכו בנאמר בה - ונעביר אותה לראש ממשלת ישראל, לנשיא וליו"ר הכנסת - בכדי שיעבירו את המסר הברור שלנוו ליו"ר האומות המאוחדות!

* כל הצעה אחרת/נוספת לפעילות בנושא - תתקבל בברכה.                                                                                                                                                               בתודה,                                                                                                                                                                                                                                           אורנה גולדברג

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו