תצורף סקציה נס ציונה לסופרליג

תצורף סקציה נס ציונה לסופרליג

מספר חתימות

23
 
5,000  
פורסם בתאריך: 19/04/2021
 

הנידון: הקמת סופרליג ללא שיתוף סקציה נס ציונה

שלום לכל אוהבי הספורט. בשבועות האחרונים החלו לצוץ שמועות על הקמת ליגה מתחרה לליגת האלופות, ה"סופרליג", שתורכב מהקבוצות הבכירות באירופה. החלטנו להתעלם מהשמועות, אולם אתמול יצאה הודעה רשמית בדבר הכוונה להקמת המפעל החדש, וכעת לא נוכל לשתוק עוד. זה לא מתקבל על הדעת שמפעל שמתיימר להיות מורכב מ"אריות היבשת" לא יישתף את הסקציה מנס ציונה, שהיא מלכת האריות, הנלה של היבשת. זה אבסורד לדעתנו שקבוצות דרג ב' כמו מנצ'סטר יונייטד, אתלטיקו מדריד, אינטר וכו' יהוו את עמוד השדרה של מפעל ששואף להיות הבכיר באירופה, אבל סקציה נס ציונה תודר ממנו. קשה להמנע מהתחושה שההחלטה נובעת משיקולים לא ספורטיביים ולא עניניים. החלטה זו היא החלטה פוליטית לחלוטין.

אנחנו מצרים מכל וכל על כך שהכדורגל שוב מזוהם באינטרסים זרים, ולא מבקשים, אלא דורשים, שסקציה נס ציונה תקבל רישיון קבוע לסופרליג, כראוי למעמדה. העצומה הזו לא נועדה רק לאוהדי הסקציה, אלא לכל חובב ספורט וכדורגל שרוצה לראות את הענף הזה חי, בועט ותחרותי.

אל תוציאו את הסופר מהסופרליג.הצטרפו אלינו לעצומה ויחד נתקן את העוול שנעשה לקבוצה הכתומה הבכירה באירופה (ובעולם).עם הסקציה לא מפחד מדרך ארוכה ואנחנו נגיע גם עד האג כדי להשיג את המטרה שלנו, שאמורה להיות מובנת מאליה לכל אוהב כדורגל באשר הוא.

תצורף סקציה נס ציונה לסופרליג

ויפה שעה אחת קודם.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו