מחאת התלמידים לטובת פתרון לעיצומים

אין תמונה

מספר חתימות

עד כה נאספו: 14,520 חתימות.

שלום לכולם,אנו תלמידי התיכון בביה״ס עמי אסף פונים אל שאר תלמידי התיכונים ברחבי הארץ שכמותנו, ניגשים לבחינות הבגרות בחודש הקרוב ובהמשך השנה.כפי שאנחנו נפגעים, גם אתם נפגעים בימים אלו מעיצומי ארגון המורים בכל מה שקשור לקיום מבחנים, מתכונות, הפסקת כל הפעילויות מעבר לשעה ארבע, סיורים ופעילויות מחוץ לבית הספר.

אנו פונים מתוך הבנה מלאה למאבקם של המורים ואף מזדהים איתם במאבקם הצודק. אך בשל חוסר הסכמה שקיים בין נציגי המורים לבין המרכז לשלטון מקומי, מי שנפגע זה אנחנו, התלמידים.שנות הלימוד בחטיבה העליונה הן שנים מאוד עמוסות וחשובות מאוד בדרך לתעודת הבגרות וגם הציונים השוטפים במהלך שלוש השנים בתיכון, משפיעים על הציון הזה. אם ימשיכו לבטל את המבחנים ולשבות אנו נכנסים לבעיה רצינית של לחץ בזמן, אם בלמידה לפני המבחנים ואם בפרק הזמן בין מבחן למבחן.

אנו קוראים לכל תלמידי התיכונים ברחבי הארץ להצטרף למאבק ולפעול למימוש ההסכמים שהגיעו אליהם עם נציגי ארגון המורים.

לכן החלטנו לפתוח בשביתת תלמידים ולהצטרף אל המורים במאבקם, כדי להגיע לפיתרון מהר ככל האפשר.אנו מבקשים מכל תלמידי בתי הספר התיכונים להצטרף אל השביתה ולא להגיע לבית הספר!

אנחנו מבקשים ודורשים פיתרון *מיידי* ומזכירים לכולם שחוסר ההסכמה פוגע בתלמידי בית הספר ובמורים שלא קיבלו את זכויותיהם.

אנו מבקשים מהמורים לתמוך בשביתת התלמידים ללא התנגדות מצד בית הספר.

ברגע שמספיק בתי ספר יתגייסו למחאה הזו, וועד ההורים הארצי יהיה מאחורינו, יתמכו ויעזרו, ונוכל לפעול למען המטרה. עכשיו זה תלוי רק בנו.

תלמידי בתי הספר התיכונים בארץ, הצטרפו אלינו. בואו נעשה מעשה משמעותי ביחד ונראה שאנחנו לא מוכנים להיפגע, ולא מוכנים לפגיעה במורינו!

*השביתה תתקיים לחטיבה העליונה ביום שלישי הקרוב ה9.1.2018 בתנאי כמובן במידה ולא ייחתם ההסכם.*

מאיתנו תלמידי שכבת יב עמי אסף.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

08/01/2018
העצומה השיגה 10,000 חתימות!
07/01/2018
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
07/01/2018
העצומה נפתחה