קריאה לאגודות - בטלו את הופעתו של אייל גולן ביום הסטודנט!

קריאה לאגודות - בטלו את הופעתו של אייל גולן ביום הסטודנט!

מספר חתימות

356
 
1,000  

בתאריך ה-25/5/2016 צפוי להתקיים יום הסטודנט של אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בר אילן, בשיתוף אגודת הסטודנטים של המכללה למנהל.

בין שאר הזמרים שיופיעו באירוע, בחרו אגודות הסטודנטים בהופעתו של הזמר אייל גולן.

אנחנו סטודנטים וסטודנטיות באוניברסיטת בר אילן מתנגדים/ות לקיום הופעתו של הזמר בעקבות הפרשה בה היה מואשם בניצול של קטינות. למרות שלא הוגש נגדו כתב אישום ברמה הפלילית אנו חשות וחשים פגיעה ברגשותינו וערכינו כחברה מתוקנת, ולכן גם חובה מוסרית להוקיע ולמחות נגד הופעתו, זו הממומנת מכספי דמי הרווחה של הסטודנטים/ות. טענת "הרוב קבע" בסקר שנערך בקרב הסטודנטים/ות, בו אייל גולן זכה ברב קולות, אינה קבילה בעינינו. הסקר נערך בצורה בלתי מהימנה, כאשר כל אחד מהמשתתפים/ות היה יכול להצביע באופן בלתי מוגבל. כמו כן, הסקר לא היה סגור לסטודנטים/ות של האוניברסיטה והמכללה בלבד, נוסף על כך שישנם סטודנטים/ות שלא היו מודעים/ות לקיומו כלל, כך שייתכן בהחלט שהוא אינו משקף נכון לאמיתה את דעתם/ן של הסטודנטים/ות.

בחירתן של האגודות בהופעתו של גולן מביעה תמיכה בזמר ונותנת לגיטימציה למעשיו ולאופן התנהגותו. יתר על כן, מצביעה על קלקול מוסרי חברתי שאנו סבורות וסבורים כי באחריותנו כסטודנטים וסטודנטיות לפעול לתיקונו.

אנו פונות ופונים אל אגודות הסטודנטים בבקשה – בטלו את הופעתו של אייל גולן, ישנם זמרים רבים אחרים וראויים שיוכלו להחליפו. החזירו את האמון של הסטודנטים/ות באגודות, אל תתנו לגיטימציה למעשים המביישים אותנו כחברה.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

04/05/2016
העצומה השיגה 100 חתימות!
03/05/2016
העצומה השיגה 50 חתימות!
03/05/2016
העצומה נפתחה