עוצרים את השרפ - כי אפשר למות מזה!

עוצרים את השרפ - כי אפשר למות מזה!

מספר חתימות

261
 
2,500  
אפריל 2011

לכבוד ראש הממשלה מר בנימין נתניהו,

אנו החתומים וחתומות מטה, אזרחי/ות מדינת ישראל פונים אליך בבקשה שתעצור את שירות הרפואה הפרטית (השר"פ) ולא תיתן ידך להחזרתו למערכת הבריאות.  

 

בישראל מערכת בריאות ציבורית עם יסודות טובים ושוויוניים.  כך ראוי שיהיה.  את המערכת הזו יש לחזק – להוסיף מיטות, לתגמל את הרופאים והרופאות האחים והאחיות, ולחזק את איכות השירות והנגישות של תושבי הפריפריה לשירותי הבריאות.

 

אנו מתנגדים לשר"פ,  כיוון שברור לנו כי הוא יצור שני תורים נפרדים במסדרון בית החולים: תור של מי שיכול לשלם, ותור לעניים וחסרי הביטוח.

 

בריאות הציבור היא זכות ולא מצרך עבור כל המרבה במחיר. לא ייתכן כי עדיפות לתורים תקבע על פי יכולת התשלום של החולים; לא ייתכן שיהיה שירות שונה באיכותו וזמינותו לעניים; לא ייתכן ששירותי הבריאות בפריפריה ייפלו ברמתם מאלו במרכז.

 

השר"פ אינו הפתרון למצוקות המערכת וגם לא הפתרון למצוקות הרופאים. השר"פ הוא בעיה ענקית, שכבר הוצאה מהמערכת בעבר, ואסור לתת לה לחזור.

 

 אדוני ראש הממשלה – אתה יודע את זה; סגן-שר הבריאות יודע את זה; משרד האוצר יודע את זה – אנא אל עשה ככל יכולתך לבלום את המהלך ההרסני.הצטרפו אלינו גם בפייסבוק: www.facebook.com/stopsharap

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

07/04/2011
העצומה השיגה 100 חתימות!
04/04/2011
העצומה נפתחה