נראה לכם?! שרוני צילם בחשאי נשים בעירום - ועכשיו רוצים לסדר לו פנסיה מהצבא

אין תמונה

מספר חתימות

61
 
600,000  

הפרקליטות הצבאית שוקדת על הסדר טיעון עם סא"ל דן שרוני שהואשם!!!! ב-79 עבירות מין. 

למרות שהוא לא הגיע לגיל הפרישה, הוא אמור לצאת מצה"ל עם זכויות כלכליות. מה שאומר שהוא למעשה מקבל פרס! במסגרת ההסדר הוא יודה ויורשע בעבירות המיוחסות לו, הוא אפילו יביע חרטה וכנראה יאלץ לשלם לכל אחת מהנפגעות כמה אלפי שקלים, ואת כל זה הוא יעשה כדי לצאת מהצבא עם תנאי פרישה כלכליים הכוללים רכיבי פנסיה. 

הסנגורים שלו יטענו שהוא עתיד להשתתף בתהליך טיפולי כדי לשקם את עצמו ולכן יש להקל עליו- באמת?? יש להקל עליו כי הוא אמור לקבל טיפול אחרי שפגע בעשרות נשים?? או אפילו באישה אחת? על מה ולמה להקל..

עוד הם יטענו שהוא מעולם לא פגע פיזית או מילולית באף אישה וחיילת - אז מה? בגלל זה הוא צריך לקבל פרס? והפרס צריך לבוא מקופת המדינה? שאנחנו משלמים עליה, שההורים והמשפחות של הנשים שנפגעו משלמים אותה? 

הרמטכ"ל אביבי, הבטחת לחזק את החיילות בבה"ד 6 שנפגעו מדן שרוני - עכשיו זו העת לממש את ההבטחה!

אנחנו החתומים מטה, הורים בעצמנו, סבא וסבתא ובני משפחה, צעירים שאוטוטו מתגייסים, או כבר מגוייסים - דורשים לא לחתום עם דן שרוני על ההסכם המסתמן. 

לא מגיע לו שקל מקופת המדינה שאותה כולנו משלמים ועליה כולנו אחראים

אנחנו מחזקים את ידי החיילות והנשים שנפגעו ממנו ורואים בכל אחת מהן כאילו היא בשר מבשרינו ומצפים שגם צוות הפרקליטות והרמטכ"ל שעומד בראש הצבא יראו בהן בשר מבשרם.

אף אחד מאיתנו לא היה מוכן שכך ימכרו את עלבונם וכאבם ופגיעתם של יקיריו על כן אנחנו דורשים לא לחתום עם דן שרוני על עיסקת הטיעון המפנקת הזו! 

סא"ל דן שרוני חייב לשאת את מלוא העונש בלי הקלות ובלי הסדרים

כולנו קוראים למצות איתו את הדין!

ציר הזמן של העצומה

20/07/2022
העצומה השיגה 50 חתימות!
19/07/2022
העצומה נפתחה