לא מפרנסים את טורקיה

לא מפרנסים את טורקיה

מספר חתימות

1
 
100,000  
פורסם בתאריך: 29/10/2023
 

טורקיה הראתה פעם אחר פעם במי ובמה היא מצדדת. אפילו לאחר מתקפת הטרור הרצחנית של חמאס-דעא"ש , ארדואן וממשלתו הוקיעו את ישראל והביעו תמיכה בחמאס-דעא"ש, אזרחים טורקים ארגנו מספר מחאות המוניות נגד ישראל, חנות ספרים תלתה שלט "אין כניסה ליהודים", בזאר בטורקיה הניח דגל ישראל על הרצפה כדי שאזרחים ינגבו עליו את רגליהם (ורבים אכן עשו זאת), אזרחים טורקים ניסו לפרוץ לקונסוליה הישראלית בטורקיה ב-18 באוקטובר ועוד.

קצת מדבריו של הצורר ארדואן לאחר טבח השבעה באוקטובר בו מחבלי חמאס-דעא"ש פלשו, בזזו, חטפו, אנסו, רצחו, ערפו, שרפו והתעללו באזרחינו היקרים:

"חמאס אינה ארגון טרור היא תנועת שחרור המצילה את אדמתה ואת עמה.היו לנו כוונות טובות כלפי ישראל אבל הם עשו רע. ביטלתי את ביקורי המתוכנן לישראל.לא נוכל לקבל הרג ילדים על ידי ישראל. הגיע הזמן שנדבר בצורה ברורה עם מי שהורג נשים וילדים."

טורקיה סבלה ממגפת אנטישמיות ושנאת ישראל כבר מזה שנים רבות באופן כה חמור שיהודים רבים בטורקיה נאלצו להימלט מהמדינה. טורקיה הוכיחה את עצמה פעם אחר פעם.

אני קורא לחרם כלכלי על טורקיה. אני קורא להפסקת הטיסות מישראל לטורקיה, או למצער שהאזרח הפשוט יחדל לרכוש כרטיסי טיסה לטורקיה. אני קורא להפסקת החופשות והטיולים במדינה העוינת הזאת. אני קורא להפסקת ייבוא וייצוא סחורות. אני קורא להפסקת הטיסות למטרות השתלות שיער. אני קורא לחרם צרכני על עגבניות המיובאות מטורקיה.

מספיק להעשיר את הכיסים של תומכי חמאס-דעא"ש. הכבוד והגאווה שלנו שווים הרבה יותר.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו