נלחמים בבריונות הרשת.

נלחמים בבריונות הרשת.

מספר חתימות

2
 
50  
פורסם בתאריך: 30/06/2020
 

אלימות ברשת הינה תופעה בה נעשה שימוש באינטרנט על מנת להשמיץ , להטריד ,להביך ,או לתקוף אדם יחיד או קבוצה .בריונות רשת יכולה במקרים רבים להיות עבירה פלילית!

חלק מהבריונים לא מודעים שמה שהם עושים הוא בריונות ,״זה היה בצחוק", ״כולה הייתי משועמם וכתבתי לו איזה מילה״ הם חושבים. אך אנשים בעלי השפעה חברתית חזקה עלולים לגרור אנשים נוספים ולהיסחף למקומות שלילים מאוד ..

מחקר שנעשה הוכיח מספר תוצאות חמורות של בריונות הרשת על הקורבנות. לדוגמה הילדים מפתחים הערכה עצמית נמוכה והם חווים העצמה של מגוון רגשות כגון: פחד, תסכול, נקמה, כעס ודיכאון. הטרדה באינטרנט לרוב תגרום לילדים להתרחקות חברתית והסתגרות בבית. ישנם מקרים קיצוניים בהם הבריונות אף דחפה את הילדים לקצה, וגרמה להתאבדותם ..

שקראנו את הנתונים המזעזעים האלה, היינו מאוד מופתעות, לא ידענו שזה קורה לבני נוער בעוצמה כזו, ולא ידענו שההשלכות של הבריונות כאלה רבות ומסוכנות.

לכן אנו פונות אליכם, אנו רוצות שתופעת הבריונות ברשת תיפסק ולכל אחד ואחת מכן יכול להיות חלק בעצירתה.

זה חייב להיפסק ! לפני שאתם שולחים משהו באינטרנט ,קודם כל תעצרו ותחשבו ! תחשבו אם יכול להיות שזה יפגע במישהו, תחשבו איך הדברים שאתם הולכים לשלוח ישפיעו על החיים של מי שאתם שולחים לו, תחשבו אם זה בכלל נחוץ לשלוח את זה.

מספיק אדם אחד שיגיד די, והתופעה תפחת בצורה משמעותית עד כדי היעלמותה. תהיו האדם הזה ששם סטופ לאלימות.פעם הבאה שאתם מוצאים את עצמכם במקרה של אלימות ברשת, במקום לעשות את הדבר הקל -להצטרף לבריונות או להתעלם ממנה. תגיבו, תגנו, תספרו למישהו, תהיו לצד הנפגעים. תעזרו לרשת להיות מקום בטוח וטוב יותר.

אנחנו קוראות לכם להצטרף לעצומה שלנו ולחתום על מנת להוביל שינוי ולשפר את המצב. ברגע שאתם חותמים, אתם נותנים את הסכמתכם לעזרה בעצירת התופעה ברגע שאתם נתקלים במקרה כזה.

מסכימים איתנו?

יאללה תנו לנו בחתימה !!

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו