משאירים את מיכאל בביה"ס ניצנים

משאירים את מיכאל בביה"ס ניצנים

מספר חתימות

479
 
500  

קבלנו את הידיעה אודות התפטרותו של מנהל בית הספר, מיכאל בן מיכאל, בתדהמה ובצער רבים.

אמנם מר בן מיכאל משמש כמנהל בית הספר אך כמה חודשים בודדים, אולם במהלך תקופה קצרה זו, נכנס הוא לליבם של ילדי בית הספר, הצוות החינוכי וגם שלנו, ההורים, ואף הוכיח את יכולותיו.

ראשית, ילדי בית הספר אוהבים את מר בן מיכאל ונקשרו אליו מאד. מר בן מיכאל דואג לברך את ילדי בית הספר מדי בוקר בשער באופן אישי, מדבר עם הילדים בגובה העיניים, מבקר את הילדים בכיתות, ואפילו משחק איתם כדורגל. למרות שחלפו רק חודשיים מתחילת שנת הלימודים, הורים רבים סיפרו ושיתפו שהילדים לא אחת מציינים את מר בן מיכאל, את השיח איתו, את הדאגה שלו, את הפתיחות והנכונות להקשיב להם. הילדים ממש אוהבים ומעריצים אותו. זהו דביר נדיר וחשוב מאין כמוהו, שכבר בשבוע הראשון ללימודים הוכיח לנו שזכינו במנהל שהוא איש חינוך אמיתי.

בנוסף, זכינו לראות גם את היחסים הטובים שנרקמו תוך זמן קצר בין המנהל לבין כלל הצוות החינוכי בבית הספר. היה משמח ומרחיב את הלב לראות את מר בן מיכאל משתף את הצוות החינוכי בכל פעילות, מבקש לשמוע את דעתו, מתיעץ, מקשיב, וגם זוכה להערכה רבה מצד הצוות המוביל והמורים. הרמוניה בקרב הצוות המוביל והצוות החינוכי בוודאי משפיעה לחיוב על האקלים והאווירה בבית הספר ועל הילדים.

גם אנחנו, כהורים לילדי בית ספר "ניצנים", הרגשנו במהרה לאחר פתיחת שנת הלימודים, כי זכינו במנהל שנכון להקשיב ולפעול למציאת פתרונות. כך, מר בן מיכאל היה נכון להיפגש עם כל הורה או נציגות הורים בכל סוגיה שבקשנו להציג, הקשיב, למד את הנושא, פעל למציאת פתרונות, עמד במילתו ופעל בשקיפות ובישירות, גם כאשר היה עליו למסור לנו תשובה שונה מזו שקיווינו לה.

העובדה שתוך זמן קצר כל כך הצליח מר בן מיכאל ליצור יחסים חיובים ומשמעותיים עם שלושת בעלי העניין המרכזיים – הילדים, הצוות החינוכי וההורים, מעידה כאלף עדים על היותו מנהל מקצועי ומכאן ברורים הצער  והתדהמה הגדולים בעקבות הודעת התפטרותו.

לא רק אנחנו, ההורים, קבלנו את הבשורה בצער. הילדים שגילו אודות התפטרותו של מיכאל נעצבו עד מאד, והם מבולבלים.

אנו, ההורים, פנינו למר בן מיכאל עם קבלת הידיעה בבקשה נרגשת וחד משמעית, המבקשת ממנו לחזור בו מהתפטרותו.

בבקשה חיתמו על העצומה הזאת ויחד ננסה לפעול לשינוי המצב למען עתיד ילדנו.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

12/11/2019
העצומה השיגה 100 חתימות!
12/11/2019
העצומה נפתחה