בלי שפיר זה לא איחוד

בלי שפיר זה לא איחוד

מספר חתימות

3,192
 
10,000  

אנחנו  - אזרחיות ואזרחים מודאגים, פונים אליכם הורוביץ ופרץ בדרישה לעשות הכל בימים הקרובים כדי לפנות לסתיו שפיר מקום ראוי ובטוח ברשימת השמאל המאוחד. לאורך השנים אנחנו מסתכלים בהתפעלות והוקרה  על העשייה הפרלמנטרית המרשימה של סתיו - בפעילות שלה למען צדק, שקיפות ושוויון. הסתכלנו כעת בזעזוע כיצד מנהיגה אידאליסטית, שוויתרה על מקום בטוח במפלגה ותיקה למען כולנו, נדחקה בצורה מבזה שכזו. 

חלקינו חברי עבודה שהתפקדו למפלגה אך ורק בזכות סתיו שפיר.

חלקינו מצביעי מרצ וותיקים שמתביישים כעת במפלגה שלנו. הסתכלנו על האופן המכוער שבו התייחסה המפלגה שלנו לחברת כנסת שהיא פעילה ממדרגה ראשונה למען זכויות אדם. ומנגד לרשימה שעליה התחייבה המפלגה שלנו לבסוף, (לוי אבוקסיס במקום השני ופריג' במקום ה-11). איבדנו אמון במפלגה שלנו ונשארנו כעת ללא בית פוליטי. 

חלקינו אנשים שנפגעים יום יום ממפגעי סביבה ופעילים סביבתיים. התנועה הירוקה בראשותה של סתיו היא היחידה שנותנת לנו תקווה ואופק. מבחינתנו בלי התנועה הירוקה ואג'נדה סביבתית זה לא שמאל.

כולנו מצאנו בסתיו שפיר פרלמנטרית מעולה שמייצגת את הדעות שלנו ונלחמת עבורנו ועבור הערכים שלנו, אולי יותר מכל אדם אחר, והיום אנחנו מודאגים מאוד מאפשרות שהעשייה שלה תגדע.

אנחנו עומדים כיום נבוכים וללא כתובת פוליטית ברורה.

אנחנו פונים אליכם בבקשה לנצל את השעות האחרונות שעוד נותרו, להניח את העסקנות והאינסטרסים הפוליטיים בצד, להחזיר את האמון שלנו ולמצוא את הדרך לכלול את סתיו שפיר במקום ראוי ובטוח באיחוד.

איחוד השמאל לא מייצג אותנו נאמנה אם סתיו שפיר והמפלגה הירוקה לא יהיו חלק ממנו ואין לנו כעת וודאות למי לתת את הפתק שלנו בקלפי אם היא תישאר בחוץ.

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

15/01/2020
העצומה השיגה 2,500 חתימות!
14/01/2020
העצומה השיגה 1,000 חתימות!
13/01/2020
העצומה השיגה 500 חתימות!
13/01/2020
העצומה נפתחה