דחיית מבחני מועצת רואי החשבון בקיץ 2014 עקב מבצע "צוק איתן"

דחיית מבחני מועצת רואי החשבון בקיץ 2014 עקב מבצע "צוק איתן"

מספר חתימות

707
 
1,000  

לכבוד

שרת המשפטים, חברת הכנסת ציפי לבני

מנכ"לית משרד המשפטים ויושבת ראש מועצת רואי החשבון, עו"ד אמי פלמור

נשיא לשכת רואי החשבון, רו"ח דוד גולדברג

יושב ראש ועדת הבחינות, פרופסור יורם עדן, רו"ח

מבצע "צוק איתן", אשר החל ביום 8 ליולי 2014, הביא להתגברות ירי טילים מצד ארגוני הטרור ברצועת עזה כלפי כל אזרחי מדינת ישראל, מעוטף עזה ואשדוד ועד לפאתי חיפה, עבור לירושלים וכלה בדימונה. מעל ל- 1,000 טילים נורו לריכוזי אוכלוסייה, כ- 201 טילים יורטו על ידי מערכת "כיפת ברזל" וכ- 754 טילים פגעו בשטחה של מדינת ישראל. 754 טילים אשר כוונו על מנת לקחת חיים ללא הבחנה בין מין, גיל, דת או מקום מגורים.

בימים טרופים אלו בהם 3.5 מיליון מאזרחי מדינת ישראל נמצאים בקו העימות ועשרות אלפים נקראו לדגל, ביניהם בני ובנות הזוג, הורים אחים ואחיות קשה להתעלם מחוסר הסולידריות שמפגינה מועצת רואי החשבון כלפי אוכלוסיית הסטודנטים בכל הקשור למבחני המועצה במועד קיץ 2014. בשעה שמדינת ישראל נלחמת בחזית ההסברה בכדי לספר לעולם על המצב הבלתי נסבל בו שרויים אזרחינו נראה תמוה בעינינו כי עלינו להסביר לאחינו ואחיותינו הישראלים כי אין אנו נמצאים במצב שגרה, אלא בלחימה עיקשת כנגד גופי טרור המבקשים להשמיד אותנו ואת אורח חיינו.

אנו החתומים מטה, תושביה ואזרחיה של מדינת ישראל, מבקשים להבהיר למועצת רואי החשבון ולעומדים בראשה כי איננו נמצאים בשגרה. אין זוהי שגרה כאשר הורים, אחים, אחיות, חברים וחברות נקראים בצו חירום לשרת את מדינתם, משפחות נותרות עם הורה יחיד לשאת בנטל גידול הילדים בעוד בן/ת הזוג נלחמים למען ביטחונם ושלומם של כל אזרחי מדינת ישראל ותושבי מדינת ישראל נדרשים לגור במרחבים מוגנים, להיות בקרבתם או לעזוב את בתיהם עד יעבור זעם.

אנו החתומים מטה, תושביה ואזרחיה של מדינת ישראל, מבקשים ממועצת רואי החשבון והעומדים בראשה להפגין סולידריות עם הניגשים למבחני המועצה במועד קיץ 2014 מכל רחבי המדינה.

אנו החתומים מטה, תושביה ואזרחיה של מדינת ישראל, מבקשים ממועצת רואי החשבון והעומדים בראשה לדחות באופן גורף את כל מבחני המועצה הבאים במועד קיץ 2014 על מנת לאפשר לכלל הנבחנים הזדמנות שווה בהשלמת המסלול המקצועי עליו אנו שוקדים כבר למעלה מ- 4 שנים.

בכבוד רב,

תושביה ואזרחיה של מדינת ישראל

הוסיפו את חתימתכם

שולח חתימה, אנא המתינו

ציר הזמן של העצומה

19/07/2014
העצומה השיגה 500 חתימות!
17/07/2014
העצומה השיגה 100 חתימות!
17/07/2014
העצומה נפתחה